Yeni Call of Duty Zombilerine Merhaba Deyin

Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty: Infinite Warfare önümüzdeki günlerde çıkış yapacak. Call of Duty: Infinite Warfare ile birlikte de oyunun Zombies in Spaceland adlı zombi modu gelecek.  Call of Duty serisinin yeni oyunu önceki Call of Duty

Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty: Infinite Warfare önümüzdeki günlerde çıkış yapacak. Call of Duty: Infinite Warfare ile birlikte de oyunun Zombies in Spaceland adlı zombi modu gelecek. 

Call of Duty serisinin yeni oyunu önceki Call of Duty oyunundan farklı bir çizgi izliyor. Infinite Warfare'da Game of Thrones dizisinin Jon Snow'u Kit Harington karşımıza kötü adam olarak çıkıyor ve uzaya yolculuk ediyoruz. Yani Call of Duty serisinin geleceğe yolculuk ettiğini ve bilim kurgu temelli bir senaryoya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Oyunun zombi modu Zombies in Spaceland ise bu işin tam tersini yapıyor. Zombies in Spaceland'da bizi 80'li yılların çılgın disko atmosferini yansıtan bir macera bekliyor.

Zombies in Spaceland'ın oyunun kendisinden bile heyecanlı olacağını söyleyebiliriz. Bu modda size dört bir yandan saldıran zombilere karşı hayatta kalmaya çalışacaksınız. Co-op desteğine sahip bu modu arkadaşlarınızla oynadığınızda ise eğlence katsayınız artacak. Zombies in Spaceland'ın sürprizlerle dolu olması ise sizi sürekli tetikte olmaya itiyor. Bu modu oynarken aniden üzerinize doğru koşarak gelen ve kamikaze yaparak patlayabilen zombiler küçük şoklar yaşamanıza sebep olabilir.

Call of Duty: Infinite Warfare 4 Kasım tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapıyor.

YORUMLAR