Yeni Chrome Deneyi ile LEGO Oynamaya Hazır mısınız?

Google geçtiğimiz gün içerisinde yaptığı duyuruyla yeni Google deneyi olan "Chrome ile inşa edin" adlı web servisini kullanıcılara tanıttı. Kullanıcılar Google Chrome web tarayıcıları üzerinden direkt olarak LEGO yardımıyla farklı yapılar inşa etmelerine

Google geçtiğimiz gün içerisinde yaptığı duyuruyla yeni Google deneyi olan "Chrome ile inşa edin" adlı web servisini kullanıcılara tanıttı. Kullanıcılar Google Chrome web tarayıcıları üzerinden direkt olarak LEGO yardımıyla farklı yapılar inşa etmelerine olanak tanıyan yeni Google deneyi oldukça eğlenceli ve eminim ki birçok kişiyi çocukluğuna döndürecektir.

Orijinal hali 2012 yılında Google Avustralya ekibi tarafından ortaya atılan proje, şimdi herkese açık olarak web üzerinde yayınlanmaya başladı. Daha farklı bir Chrome deneyimi sunmak istyen Google, bu kez kullanıcıların yaratmış oldukları yapıları Google+ çevresineki insanlarla da paylaşmalarına olanak sağlıyor.

LEGO hayranlarını oldukça mutlu edeceğini düşündüğüm yeni Chrome deneyi üzerinde kendi yapılarınızı inşa ederken parçalardan yana yaşayabileceğiniz eksiklikler nedeniyle sıkıntı yaşayabileceğinizi unutmayın. Yine de bu eksiklikler LEGO'larla dünyanın farklı yerlerinde yapılar inşa etmenizin eğlencesini bölemeyecektir.

Ayrıca kendi yapınızın inşaasını tamamladıktan sonra, harita üzerindeki gerçek konumunuz ile yapınızı dünya haritası üzerinde herkese açık şekilde yayınlayabilirsiniz.

"Chrome ile İnşa Edin" web sitesi üzerinde kendi yapılarınızı inşa etmek için Android, PC veya Mac'iniz üzerinde Google Chrome web tarayıcısının kurulu olması gerekmektedir. Google Chrome'un PC, Mac ve Android sürümlerini aşağıdaki bağlantılar yardımıyla indirebilirsiniz.

YORUMLAR