Yeni HTC One Metal Gövdesiyle Etkileyecek

HTC One'ın ardından HTC'nin yeni amiral gemisinin adının ne olacağı ve ne gibi özelliklere sahip olacağı uzun zamandır akıllı telefon kullanıcılarının aklına meşgul eden sorulardan. Sürekli olarak ortalıkta dolanan HTC M8 kod adı sanırım yavaş yavaş yerin

HTC One'ın ardından HTC'nin yeni amiral gemisinin adının ne olacağı ve ne gibi özelliklere sahip olacağı uzun zamandır akıllı telefon kullanıcılarının aklına meşgul eden sorulardan. Sürekli olarak ortalıkta dolanan HTC M8 kod adı sanırım yavaş yavaş yerini yeni HTC One'a bırakacak.

HTC yeni amiral gemisini tanıtmak için yayınladığı yeni videoda HTC One'ın alüminyum kasasının mükemmel olduğundan bahsederken, yeni HTC One'ın kasasının metal olacağının da sinyallerini vermeyi ihmal etmedi. 

25 Mart tarihinde tanıtılacak olan yeni HTC One, görünen o ki akıllı telefon kullanıcıları tarafından merakla bekleniyor. Hatta diğer akıllı telefon markalarının fanları bile bu günlerde HTC tarafında nasıl bir amiral gemisi ortaya çıkacağını merak ediyor.

Yeni nesil HTC One hakkında sizin düşünceleriniz ve görüşleriniz neler? Yorum bölümlerimiz aracılığıyla görüş ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR