Yeni Unreal Tournament için İlk Oynanış Videosu Yayınlandı

Epic Games bu ayın başında yeni bir Unreal Tournament oyunu üzerinde çalıştığını açıklamıştı. Bu duyuruyu daha da ilginç yapan nokta ise yeni Unreal Tournament oyununun ücretsiz olarak oynanabilir yani Free to Play bir sisteme sahip olmasıydı. Yeni Unrea

Epic Games bu ayın başında yeni bir Unreal Tournament oyunu üzerinde çalıştığını açıklamıştı.

Bu duyuruyu daha da ilginç yapan nokta ise yeni Unreal Tournament oyununun ücretsiz olarak oynanabilir yani Free to Play bir sisteme sahip olmasıydı.

Yeni Unreal Tournament Epic Games'in yeni nesil Unreal Engine 4 oyun motorunu kullanacak ve oyunculara daha gelişmiş grafikler ve oynanış sunacak. Yayınlanan bu video oyunun ilk geliştirilme aşamalarında oynanan bir Deathmatch karşılaşmasını gösteriyor. Videoda Epic Games'in geliştirici ekibi kendi arasında yaptığı maçta eğlenceli diyaloglar yapıyor. Videonun bir bölümünde geliştirici ekipten bir üyenin bir duvarın üzerine tırmanarak hile yapması ise gözlerden kaçmamakta.

Oyunun geliştirilme aşamasında yayınlanan bu ilk video bize oyun hakkında çok detaylı bilgi vermese de karakterlerin hareket ve ateş etme sistemlerinin oturmuş olduğu gözlemleniyor.

YORUMLAR