Yeni Windows 8.1 Güncellemesi ile Gelecekler

Microsoft yakın zaman içerisinde çıkaracağı ilk Windows 8.1 güncellemesi ile gelecek yenilikleri detaylandıran özel bir video yayınladı. Videoda Microsoft'tan Jeo Belfiore Windows 8.1 için çıkacak güncellemenin ayrıntılarını bizlere sunarken görsel olarak

Microsoft yakın zaman içerisinde çıkaracağı ilk Windows 8.1 güncellemesi ile gelecek yenilikleri detaylandıran özel bir video yayınladı.

Videoda Microsoft'tan Jeo Belfiore Windows 8.1 için çıkacak güncellemenin ayrıntılarını bizlere sunarken görsel olarak örneklemeler yapıyor. Güncellemeyi tasarlarken klavye ve fare ikilisiyle bilgisayarlarını kullanan masaüstü bilgisayar kullanıcılarını düşündüklerini anlatan Jeo Belfiore başlangıç ekranını ve masaüstünü daha kullanışlı hale getirdiklerini açıklıyor. Bu iş için başlangıç ekranına bilgisayar kapama seçeneklerinin yerleştirilmesi ve bilgisayarın başlangıç ekranı yerine direkt masaüstünde açılması gibi yenilikler uygulanmış.

Windows 8.1'in ilk güncellemesi 8 Nisan'da yayınlanacak. Eğer halen Windows 8.1'e geçiş yapmadıysanız Windows 8 bilgisayarlarınızı bu bağlantıyla Windows 8.1'e güncelleyebilirsiniz:

YORUMLAR