Yeni Windows 8.1 Güncellemesi Sizlerle

Microsoft yeni işletim sistemi Windows 8.1 için ilk geniş kapsamlı güncelleme paketi olan Windows 8.1 Update 1'i bugün itibarıyla tüm kullanıcılarıyla buluşturdu. Yeni Windows 8.1 güncellemesiyle birlikte kullanıcıları neler beklediğini göstermek isteyen

Microsoft yeni işletim sistemi Windows 8.1 için ilk geniş kapsamlı güncelleme paketi olan Windows 8.1 Update 1'i bugün itibarıyla tüm kullanıcılarıyla buluşturdu.

Yeni Windows 8.1 güncellemesiyle birlikte kullanıcıları neler beklediğini göstermek isteyen şirket, bunun için kendi resmi Youtube hesabı üzerinde kullanıcılarla bir de video paylaştı.

"Windows 8.1 Güncellemesi - Yeni Windows ile Tanışın" başlığı altında yayınlanan video, Windows 8.1 ile birlikte gelen yeni özelliklerden bazılarını gözler önüne seriyor.

İstediğiniz her türlü özelliğe çok daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilmeniz için sizlere birçok farklı seçenek sunan güncelleme sayesinde, uygulamalarınız arasında da hızlı ve kolay bir şekilde geçiş yapma şansına sahipsiniz.

Microsoft tarafından Windows 8.1 güncellemesini tanıtmak amacıyla yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve güncellemeyle ilgili görüşlerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR