Yeni World of Warcraft Animasyonu - Shaohao'nun Hikayesi

Geliştirici ekip Blizzard görünen o ki popüler oyunu World of Warcraft'ta yer alan Panda ırkının tarihi hakkında kullanıcılara daha çok bilgi vermek için yeni bir animasyon serisi hazırlıklarına başladı. Öyle ki yayınlanan ilk videoda Panda ırkının impara

Geliştirici ekip Blizzard görünen o ki popüler oyunu World of Warcraft'ta yer alan Panda ırkının tarihi hakkında kullanıcılara daha çok bilgi vermek için yeni bir animasyon serisi hazırlıklarına başladı. Öyle ki yayınlanan ilk videoda Panda ırkının imparatoru Shaohao'nun geçmişinden bahsediliyor.

Toplamda altı farklı bölüm olacağı duyurulurken, yayınlanacak olan tüm videolar şirketin resmi Youtube hesabı aracılığıyla kullanıcılarla buluşacak.

Şu an aktif olarak 7.7 milyon oyuncu tarafından oynanmakta olan World of Warcraft, yapımcılar tarafından açıklandığına göre şimdiye kadar ki en düşük aktif oyuncu rakamlarına gerilemiş durumda. Bu durumu düzeltmek için uğraşan Blizzard tarafından gelen ilk hamle, oyunculara sundukları animasyon film serisi oldu.

Sizce Blizzard durumu toparlayabilecek mi? Yoksa World of Warcraft'ın sonu geliyor mu?

YORUMLAR