Yenilenmiş Call of Duty: Modern Warfare'den Multiplayer Oynanış Videosu

Call of Duty serisinin belki de en sevilen oyunu olan Call of Duty: Modern Warfare, serinin yeni oyunu Call of Duty: Infinite Warfare ile birlikte geri dönecek. Yenilenmiş FPS oyunu Call of Duty: Modern Warfare Remastered adıyla yayınlanacak ve geliştiril

Call of Duty serisinin belki de en sevilen oyunu olan Call of Duty: Modern Warfare, serinin yeni oyunu Call of Duty: Infinite Warfare ile birlikte geri dönecek.

Yenilenmiş FPS oyunu Call of Duty: Modern Warfare Remastered adıyla yayınlanacak ve geliştirilmiş ve detay seviyesi yükseltilmiş grafikler içerecek. Daha önceden Activision, Call of Duty: Modern Warfare Remastered için çeşitli tanıtım videoları yayınlamıştı. Bu videoda ise oyunun multiplayer modunda katılacağımız çok oyunculu savaşlara odaklanılıyor.

Videodaki görüntülerden anlaşılacağı üzere Call of Duty: Modern Warfare Remastered bize yoğun aksiyon ve adrenalin sunacak. Oyuncular Modern Warfare Remastered'ı oynayabilmek için Call of Duty: Infinite Warfare'ın Legacy Edition adındaki ön sipariş paketini satın almak zorunda:

YORUMLAR