YouTube 10 Yaşında!

Kuruluşundan bu yana 10 yılı geride bırakan YouTube, 10. yaşının kutlaması şerefine hazırlamış olduğu videoyu yayınladı. İyi ki doğdun YouTube!

Müzik klipleri, dizi sahneleri, komik videolar, eğitim ve öğretim amaçlı videolar, filmlerin fragmanları, güzellik, moda, oyun ve çok daha fazla kategoride yer alan videoları izlediğimiz YouTube 10 yaşında.

Çıktığı ilk günden bu yana hem sunduğu hizmet kalitesini arttırmayı başaran hem de sürekli olarak büyüyen bir platform olan YouTube, 10. yaşını kutlamak için özel bir de video hazırlayarak yayınladı. Video içerisinde YouTube üzerinde izleyebildiğiniz video kategorilerien yer verilirken, güzel bir şarkı ile eğlenceli hale getirilmesi de oldukça eğlenceli olmuş. Önceki gün çıkan 10. yıl kutlama videosu şimdiden YouTube kullanıcıları tarafından 5 milyondan fazla izlenmiş durumda.

Şarkı dinlemek için bile kullandığımız bir platform olan YouTube üzerinde eskiden popüler olan Winamp gibi şarkı listeleri hazırlayarak kesintisiz müzik ya da video izleme keyfi yaşayabiliyoruz.

YouTube'un kendi denginde ve gücünde bir rakibi olmadığı için büyümesi her geçen gün artıyor. Sunmuş olduğu özellikler ve fonksiyonlar sayesinde hem video yayıncılarını hem de video izleyecilerini mutlu edebilen YouTube, bir çok kişinin de ekmek teknesi olmuş durumda. Ülkemizde de son yıllarda popülerleşen YouTuber'lık işini iyi yaparak kullanıcıların beğenisi kazanan kişilere güzel bir gelir ile karşılık veriyor.

Gelin hep birlikte son yıllarda en çok kullandığımız video platformu olan YouTube'un 10. yaşını kutlayalım ve videoyu izleyerek bizler için neler hazırlamışlar görelim.

YORUMLAR