Zmartframe ile Eski Monitörünüzü veya Televizyonunuzu Dokunmatik Yapın!

Eğer yeni bir dokunmatik televizyon veya dokunmatik monitör sahibi olmak istiyorsanız; fakat dokunmatik olmayan eski monitör veya televizyonunuzun kalitesinden memnunsanız size güzel bir haberimiz var. Zmartframe adlı bu icat dokunmatik özelliği olmayan s

Eğer yeni bir dokunmatik televizyon veya dokunmatik monitör sahibi olmak istiyorsanız; fakat dokunmatik olmayan eski monitör veya televizyonunuzun kalitesinden memnunsanız size güzel bir haberimiz var.

Zmartframe adlı bu icat dokunmatik özelliği olmayan standart bir monitör veya televizyonu bir dokunmatik ekrana çeviren dahice bir buluş. Bu cihaz 2 farklı modda geliyor. Windows modunda bilgisayarınızdaki bütün işlemleri dokunmatik olarak yönetebiliyorsunuz; Android modunda ise cihazın üzerinde bulunan Android işletim sistemini kullanarak televizyonunuzu dev bir Android ekrana dönüştürebiliyorsunuz. Bu işi gerçekleşitrebilmek için cihazın üzerinde kendi donanımı yer alıyor. Çift çekirdekli işlemci, 1 GB RAM ve 8 GB dahili depolama alanı cihazın donanımsal özellikleri.

Gowin Technology tarafından geliştirilen Zmartframe seri üretime geçebilmek için bağış toplamakta. Cihaz 16:9 oranına sahip 19, 22 ve 24 inç monitör ve televizyonlarla uyumlu olacak şekilde tasarlanmakta.

YORUMLAR