Zombie Road Trip Trials Oynanış Videosu

Zombie Road Trip Trials eğer Android veya iOS işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletinizde yarış oyunu oynamayı seviyorsanız size tavsiye edebileceğimiz farklı bir mobil yarış oyunudur. Zombie Road Trip Trials içerisinde hem aksiyonu hem de fi

Zombie Road Trip Trials eğer Android veya iOS işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletinizde yarış oyunu oynamayı seviyorsanız size tavsiye edebileceğimiz farklı bir mobil yarış oyunudur.

Zombie Road Trip Trials içerisinde hem aksiyonu hem de fizik tabanlı bulmacaları birleştiren zombi temalı bir yarış oyunu. Oyunda aracımıza atlıyoruz ve zombiler tarafından işgal edilen yollarda bitiş çizgisine ulaşmaya çalışıyoruz. Karşımıza çıkan rampalardan zıplayarak çılgın akrobatik hareketler gerçekleştirdiğimiz oyunda yol üzerindeki zombileri aracımızın sahip olduğu silahları kullanarak yok edebilmekteyiz.

İnternet üzerinden çoklu oyunculu olarak oynayabileceğiniz Zombie Road Trip Trials'ı bu bağlantıları kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

YORUMLAR