Zombies Ate My Friends Tanıtım Videosu

Zombies Ate My Friends, popüler mobil oyun geliştiricisi GLU Mobile tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen oldukça sürükleyici bir aksiyon ve macera oyunudur. Zombiler tarafından işgal edilmiş bir kasabada hayatta kalmak ve hayatta kalan

Zombies Ate My Friends, popüler mobil oyun geliştiricisi GLU Mobile tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen oldukça sürükleyici bir aksiyon ve macera oyunudur.

Zombiler tarafından işgal edilmiş bir kasabada hayatta kalmak ve hayatta kalan diğer insanlara yardımcı olmak için mücadele vereceğiniz oyun, oldukça farklı bir oynanışı sizlere sunmaktadır.

Karakterinizi özelleştirmek için kullanabileceğiniz birçok giysi, eşya ve silah sayesinde karşınıza çıkacak olan zombilere karşı avantaj elde ederek hayatta kalma şansınızı artırabilirsiniz.

Geliştirici tarafından yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve Zombies Ate My Friends'i aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Android ve iOS cihazlarınız üzerine hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR