Zynga'dan Mobil Cihazların Sınırlarını Zorlayacak Yarış Oyunu: CSR2

Zynga imzalı yarış oyunu CSR2, mobil cihazların sınırlarını zorlayacak.

Android, iOS ve Windows Phone platformunda hem ücretsiz hem de oldukça kaliteli görseller sunan onlarca yarış oyunu mevcut. CSR Racing de dünya genelinde beğenilen, milyonlarca indirmeye ulaşan yarış oyunlarından biri. Eğer siz de sıkı bir CSR Racing oyuncusuysanız harika bir haberimiz var. Oyunun yapımcısı göz alıcı görseller sunacak, mobil cihazların sınırlarını oldukça zorlayacak yepyeni bir oyunla CSR2 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

CSR2 adıyla tanıtılan oyunun en dikkat çeken noktası videodan da anlayacağınız üzere detaylı görseller. Kaplamalar o kadar başarılı yapılmış ki "Bu gerçekten mobil oyun mu?" sorusunu kesinlikle sordurtuyor. Bazılarımızın bilgisayarında dahi olmayan donanımları içeren amiral gemisi modellerle uyumlu olmasını beklediğimiz yarış oyununda Ferrari, Lamborghini, McLaren, Pagani ve daha onlarca egzotik spor arabayla hız ve drag yarışlara katılacağımız, araçların kapısını açıp içerisine göz atabileceğimiz (şimdiye kadarki hiçbir oyunda rastlamadık.), gerçek üreticilerin ürünleriyle özelleştirebileceğimiz geliştirici tarafından paylaşılan önemli notlar arasında.

Bu yılın sonlarına doğru çıkacağı belirtilen (kesin bir tarih yok) yeni CSR serisi yarış oyunu CSR2’nin tanıtım videosunda oyun içi görüntünün iPhone 6’dan alındığı belirtiliyor.

YORUMLAR