Zynga'nın Dawn of Titans İçin Duyuru Videosu

Zynga, yeni oyunu Dawn of Titans'ı duyurdu ve heyecanlı aksiyon sahneleri bizleri bekliyor olacak!

Zynga, mobil dünyanın en deneyimli oyun geliştiricileri arasında yer alıyor ve son zamanlarda giderek daha da güçlü hale gelen mobil donanım seçenekleriyle birlikte oyunların da daha gelişmiş bir hale geldikleri ortada. Anlaşılan o ki Zynga bu konuda sınırları zorlamak istiyor ve bu nedenle tamamen gerçek zamanlı olarak oynanacak online bir strateji oyununu sunmaya hazırlanıyor.

Dawn of Titans adı verilen yeni strateji oyunu, Yunan mitolojisi içerisinde yer alan Titan'ların geri dönüşünü anlatıyor ve oldukça heyecanlı sahnelere yer verecek gibi görünüyor. Strateji, PVP ve dostlarla kapışmaları özleyenler için bunu güzel bir fırsat olacağını düşünüyorum. Oyunun duyuru videosu ise tamamen iPhone 6 üzerinde çalışan oyundan ekran görüntüsü olarak alınmış. Dolayısıyla grafiklerin gerçek oyun grafikleri olduğunu unutmamak gerekiyor.

İlk olarak iOS işletim sistemlerinde yayınlanması beklenen oyunun daha sonra Android'inin çıkacağı da kesin fakat son tarih hakkında herhangi bir bilgi mevcut değil.

YORUMLAR