VideoCacheView

VideoCacheView

2.91
Editör Puanı: 4/5
4
VideoCacheView Arayüzü

Çevrimdışı Video ve Flaş İzleme Programı

Onur Şendere Son güncelleme 2 yıl önce

İnternette gezinirken ziyaret ettiğiniz sayfalardaki birçok materyal bir süreliğine bilgisayarınızda saklanır. Bunun amacı, ziyaret edilen sitelerin yeniden ziyaret edilmesinde görüntüleme işleminin hızlıca gerçekleşmesini sağlamaktır.

VideoCacheView programı da saklanan dosyalar arasında yer alan videoları bularak bu videoları çevrımdışı izlemenizi sağlar. Dilerseniz program sayesinde saptanan videoları daha sonra izlemek üzere kalıcı olarak kaydedebilirsiniz de.

Son yıllarda oranı hızla artan flaş tabanlı (.flv) videolar için de VideoCacheView programını kullanabilirsiniz. Ancak VideoCacheView ile bulduğunuz flaş tabanlı videoları izleyebilmeniz için .flv uzantısını destekleyen video oynatma programı kullanmalısınız.

VideoCacheView programının kullanımı:

İndirdiğiniz kurulum dosyasını kurunuz. Program Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Chrome tarayıcılarının oluşturduğu ön bellek dosyalarını tarayacaktır. Ortalama 5 - 30 saniye arasında bir bekleme süresinin ardından VideoCacheView programının ana ekranın bulunan video dosyalarını görebilirsiniz.

"In Cache" sekmesinde "YES" olarak belirtilen dosyalar izlenebilir ya da kaydedilebilir dosyalardır. İzlemek için  sol üstte yer alan "Play Selected File"; kaydetmek için ise bir yandaki "Copy Selected Files to" seçeneklerini kullanabilirsiniz.

 

VideoCacheView için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
12 / 21,549
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1

Oynatıcılar Popülerleri

 1. GOM Player
  GOM PlayerÜcretsiz Gelişmiş Medya Oynatıcı
 2. VLC Media Player
  VLC Media PlayerÜcretsiz Medya Oynatıcı
 3. Windows Media Player
  Windows Media PlayerTürkçe Windows Medya Oynatıcı
 4. iTunes
  iTunesMüzik, Video, Uygulama ve Oyun İndirme, Düzenleme, Oynatma Aracı
 5. Winamp
  WinampPopüler MP3 ve Medya Oynatıcı