VLC Media Player

VLC Media Player

(Windows-phone)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5
VLC Media Player
VLC Media Player
VLC Media Player
VLC Media Player
VLC Media Player
VLC Media Player
VLC Media Player

Windows Phone İçin VLC Media Player

Erkan Calp Son güncelleme 11 ay önce

Hem mobil hem de masaüstünde tek video oynatıcısı.

Açık kaynak kodlu popüler video oynatıcı VLC Media Player’ın Windows 10 mobil ve masaüstü bilgisayarlarda ortak kullanılabilen evrensel sürümü. Tamamen ücretsiz indirebileceğiniz uygulamayla altyazılı video ve yüksek kalitede ses dosyalarınızı sorunsuz oynatabilmenin yanı sıra video ve seslerinizi kolaylıkla yönetme, altyazılı filmler için altyazısını kolaylıkla bulma ve yerel sunucularınız veya NAS cihazlarınızdaki içeriği görüntüleme şansına sahipsiniz.

Windows 10 için özel olarak geliştirilen VLC Media Player, video ve ses dosyalarınızı kolaylıkla organize edebilmenizi sağlayan olabildiğince basitleştirilmiş, modern arayüzle geliyor. Medya kütüphanesinden tüm videolarınıza rahatlıkla ulaşıp altyazı, altyazı indirme, bölümlü videoları algılama, ses ve video senkronizasyonunu sağlama özellikli video oynatıcıdan sorunsuzca izleyebiliyorsunuz. Picture in Picture yani Resim İçinde Resim özelliği sayesinde de izlemekte olduğunuz videoyu dilediğiniz bir köşede açık bırakıp bir yandan video akarken diğer yandan kütüphanenize göz atabiliyorsunuz. Ses kütüphanesinde ise dinlediğiniz müzikleri sanatçı, albüm, şarkı bazında filtreleyebilmenin yanı sıra sanatçıların biyografilerine ulaşabiliyorsunuz.

Açık ve koyu tema seçenekleriyle gelen VLC, FLAC, MKV başta olmak üzere birçok ses ve video formatının yanı sıra DLNA/UPnP, FTP, SFTP, NFS protokollerini destekliyor. Ayrıca Windows 10’a özel teknolojileri kullanmasıyla pil tüketimi ve 4K videoları oynatma konusunda da başarısını gösteriyor.

Windows 10 için VLC Media Player’ın tek eksik yanı DVD veya Bluray’leri desteklememesi. DVD – Bluray filmleri izlemek için masaüstü sürümüne ihtiyacınız var.

VLC Media Player
VLC Media Player Ücretsiz Medya Oynatıcı

VLC Media Player için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
6 / 272
İşletim Sistemi:
Windows Phone
Gereklilik:
Windows 10 Mobile
Üretici:
VideoLAN

Ses ve Müzik Popülerleri

 1. MX Player
  MX PlayerWindows Phone 8.1 için Medya Oynatıcı
 2. Zil Sesi Yaratıcısı
  Zil Sesi YaratıcısıWindows Phone için Zil Sesi Oluşturma Uygulaması
 3. My Music‎
  My Music‎Windows Phone için Müzik İndirme Uygulaması
 4. Music Download
  Music DownloadWindows Phone için Müzik İndirme Uygulaması
 5. YouTube (Windows Phone)
  YouTube (Windows Phone)Windows Phone için YouTube Uygulaması