Vücut Geliştirme

Vücut Geliştirme

Editör Puanı: 4.5/5
4.5
Vücut Geliştirme
Vücut Geliştirme
Vücut Geliştirme
Vücut Geliştirme
Vücut Geliştirme

Android İçin Vücut Geliştirme Uygulaması

Sibel Aflazi Son güncelleme 4 yıl önce

Android için Vücut Geliştirme uygulaması, evinizde spor salonuna gitmeye gerek kalmadan vücudunuzu geliştirmenizi sağlayacak.

Bu uygulama, vücut geliştirme için ihtiyacınız olan detaylı bir program içermekte. Android telefonunuzda ya da tabletinizde kullanabileceğiniz uygulamada vücudunuzun belirli kaslarını çalıştırmanızı sağlayacak hareketler animasyonlarla ve ayrıntılı açıklamalarla yer almakta. Sporu destekleyecek beslenme listesi, çalışma ve ısınma önerileri de burada bulunuyor. Uygulama içinde “Hareketler”, “Hazır Program”, “Diyet” ve “Öneriler” bölümlerini bulacaksınız. Burada Diyet bölümüne gelerek profilinizi oluşturabilir, ideal kilonuzu girerek kilo takibinizi yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra uygulamayı kullanmak için internet bağlantısına da ihtiyaç yoktur. Hareketlerden kaç set yapmanız gerektiğini öğrenmek için sağ üstteki “i” tuşunu kullanabilirsiniz.

Geliştirebileceğiniz kaslar: Karın ve Mide Kasları, Ön Kol Kasları, Arka Kol Kasları, Ön Bacak Kasları, Arka Bacak Kasları, Göğüs Kasları, Ön Omuz Kasları, Arka Omuz Kasları, Bel ve Kalça Kasları, Sırt Kasları

Pilates bölümünde yer alan hareketler: Sıkılaştırma Hareketleri, Denge Hareketleri, Esnetme Hareketleri, Kol Hareketleri, Göğüs Hareketleri, Omuz Hareketleri, Karın Hareketleri

Vücut Geliştirme için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Vücut Geliştirme crack, Vücut Geliştirme serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Ücretli
Dil Desteği:
Türkçe
Toplam:
4,223
İşletim Sistemi:
Android/Android Tablet
Gereklilik:
Android 1.6 ve üstü
Üretici:
Bosphorus Mobile

Sağlık Popülerleri

 1. Adımsayar
  AdımsayarAndroid İçin Adım Sayma Uygulaması
 2. Adet Takvimi
  Adet TakvimiAndroid İçin Adet Dönemi Takip Uygulaması
 3. S Health
  S HealthAndroid için Samsung Sağlık Uygulaması
 4. MHRS Mobil
  MHRS MobilAndroid İçin Hastane Randevu Alma Uygulaması
 5. Sivrisinek Kovucu
  Sivrisinek KovucuAndroid için Sivrisinek Kovucu Uygulaması