WashAndGo

WashAndGo

18.1
Editör Puanı: 3/5
3

1 Kullanıcı: 4/5

4
WashAndGo Ana Ekran

Hard Disk Temizleme Programı

Yeşim Halıcı Son güncelleme 3 yıl önce

Tüm bilgisayar sisteminizi temizleyerek disk alanınızda tasarruf yapmanıza olanak tanıyan gelişmiş bir araç olan WashAndGoile bilgisayarınızın bakımını yapabilir, gereksiz dosyaları temizleyerek sisteminizi hızlandırabilirsiniz.

WashAndGo *.bak, *.tmp gibi dosyaları ve 0 byte olarak gözüken yanlış silinmiş yada silinememiş dosyaları bulur ve sisteminizi bu gereksiz dosyalardan kurtarır. Ayrıca Temp klasörünüzdeki linkleri de temizleyerek zararlı linklerden de kurtulmanızı sağlar. İnternet tarayıcınızın eski ön belleğini de temizler ve internet kullanımınızı da dolaylı olarak hızlandırabilir. Sistem hatalarını da tarayan program bulduğu hataları onararak en aza indirir.

Sisteminizdeki gereksiz olan tüm dosyaları temizleyen gelişmiş bir sistem temizleme aracı olan WashAndGo ile bilgisayarınız sabit diskinden yer tasarrufu sağlayabilir ve sisteminizi hızlandırırken güvenli bir şekilde kullanmaya da devam edebilirsiniz. WashAndGo tüm bu işlemleri yaparken program sistem güvenliğini riske atacak hiçbir dosyayı silmez. Yine de programın yedekleme özelliği ile olası veri kayıplarına karşı önlem alır ve istendiği takdirde geri yükleme yapılabilir.

WashAndGo için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda WashAndGo crack, WashAndGo serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
3 / 33,655
İşletim Sistemi:
Win7/WinXP
Üretici:
Abelssoft

Gerekli Popülerleri

 1. Directx 9c
  Directx 9cWindows Yardımcı Program
 2. Windows XP Service Pack 3
  Windows XP Service Pack 3Türkçe XP Servis Paketi 3
 3. Microsoft .NET Framework
  Microsoft .NET FrameworkMicrosoft .NET Kütüphanesi
 4. Microsoft Visual C++ 2010
  Microsoft Visual C++ 2010Microsoft Visual C++ 2010 Yeniden Dağıtılabilir Paketi
 5. JavaScript Collector
  JavaScript CollectorVeritabanı Programı