Brain.fm (web)

Brain.fm

Brain.fm
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Brain.fm, uyuma, rahatlama ve odaklanma durumuna uygun çok özel müzik parçaları sunan bir site.

Brain.fm, online olarak müzik dinleyebileceğiniz siteler arasında ancak Spotify, Apple Music, Deezer gibi popüler çevrimiçi müzik platformlarından oldukça farklı parçalar sunuyor. Gün içerisinde gerçekleştirdiğiniz aktivitelere özel, müziğin beyne etkisi üzerine çalışmalar sürdüren kişilerce hazırlanmış çok özel ritim tabanlı parçalar sunan servis, odaklama, rahatlama ve uyuma olmak üzere üç farklı duruma uygun önerilerde bulunuyor.

Ücretsiz olarak üye olup belli süreliğine ücretsiz faydalanabildiğiniz müzik servisinde o anda yaptığınız eylemi seçerek müzik önerileri alıyorsunuz. Odaklan, rahatla ve uyu olmak üzere üç seçeneğiniz var. Örneğin; çalışma anında dikkatinizin dağılmaması için odaklana tıklayıp öneriler alıyorsunuz. Nefes açma egzersizi veya meditasyon yaparken rahatlama önerileri yardımınıza koşuyor. Uyurken veya yatakta dinleme esnasında müzik dinlemeyi seviyorsanız uyu altında sıralanan öneriler arasından seçim yapıyorsunuz.

Seçtiğiniz aktiviteye göre istediğiniz süre boyunca diğer müzik servislerinin aksine popüler şarkılar yerine psikologlar, psikoterapistlerin katkılarıyla oluşturulmuş çok özel müzikleri dinlettiren Brain.fm’in tek kötü yanı 7 dinleme oturumundan sonra premium hesap gerektirmesi.