Copypastecharacter (web)

Copypastecharacter

Copypastecharacter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Herkesten farklı gönderiler ya da mailler oluşturmak için, sitede yer alan karakterleri aktif olarak kullanabilirsiniz.

Yazmak istediğiniz tüm karakterler klavyenizde bulunsaydı, muhtemelen klavye masanıza sığmayacak kadar büyük olurdu. Web sitelerinde, programlarda kullanılan ama klavyenizde bulunmayan birçok karakter bulunuyor. Copypastecharacter.com sitesinde bulunan karakterleri kullanarak, herkesten farklı şekilde yazılar oluşturabilirsiniz.

Sitede yer alan karakterleri sosyal medya paylaşımlarınızda, maillerde, metin belgelerinde ve çeşitli forumlarda kullanabilirsiniz. Çeşitli oklar, döviz işaretleri, grafik şekiller, matematiksel işaretler, rakamlar, noktalama ve semboller olarak çeşitli kategorilerde bulunan karakterleri kopyala-yapıştır yöntemiyle kullanabilirsiniz. Tüm karakterleri birlikte görmek için de, “Our Favorite Set” butonuna tıklayıp, “All Characters” butonuna tıklayabilirsiniz. Ayrıca, sitenin üst kısmında bulunan as HTML linkine tıklarsanız, seçtiğiniz karakterin HTML karşılığını kopyalamış oluyorsunuz.

Herkesten farklı gönderiler ya da mailler göndermek istiyorsanız, sitede yer alan karakterleri aktif olarak kullanabilir, farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

YORUMLAR