Empire: Millennium Wars 1.0 (web)

Empire: Millennium Wars

1.0
Empire: Millennium Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Empire: Millenium Wars, internet tarayıcıları üzerinden Türkçe dil desteği ile birlikte oynanabilen eğlenceli bir strateji oyunudur.

Daha önce Big Farm gibi başarılı oyunlarla oyuncuların karşısına çıkan Goodgame Studios tarafından geliştirilen yeni strateji oyunu Empire: Millenium Wars, yakın zaman önce mobil platformlarda kendini göstermişti.

Haziran 2018 itibarıyla internet tarayıcıları üzerindeki yerini alan ve oyunculara eğlenceli bir MMO deneyimi yaşatmaya çalışan Empire: Millenium Wars, Mars üzerindeki madencilik faaliyetlerini tema olarak seçmişti. Her oyuncu Mars yüzeyinde kendisine bir maden merkezi kuruyor ve kendini geliştirerek, Mars Ticaret Federasyonu içerisinde büyüyüp, diğer oyuncularla mücadele edebiliyordu.

Komuta merkezinin çevresine yeni maden noktaları açmak ve binalarımızı desteklemek adına çeşitli geliştirmeler yapmakla uğraştığımız oyun, daha önce benzer strateji yapımları deneyenler için oldukça tanıdık gelecek olsa bile ince detaylarıyla farklılığını ön plana çıkartabiliyor. İçerisinde inşa etme, hükmetme ve savaşma gibi özellikler barındırmasıyla oyuncuları her konuda memnun eden Empire: Millenum Wars için Goodgame Studios tarafından açıklanan özellikler listesiyse aşağıdaki gibi.

Empire: Millennium Wars Özellikleri

  • Mars'a koloni kurun ve gücünüzü gösterin
  • Milenyum savaşında yerinizi alın
  • Dünyanın ve Mars'ın kontrolünü sağlayın
  • Bol aksiyon ücretsiz oyun

YORUMLAR