Favoreat (web)

Favoreat

Favoreat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    2,475

  • Üretici

    FAVOREAT

Favoreat uygulaması sayesinde kendi yaptığınız yemekleri satışa sunabilir, yahut yemek satın alabilirsiniz.

Favoreat uygulaması, yemek yapmayı bir meslek ya da hobi haline getirmiş olanların kesinlikle denemeleri gereken web uygulamaları arasında yer alıyor. Uygulama sayesinde dilerseniz kendi hazırladığınız tarifleri paylaşabilir, dilerseniz de direkt olarak yemeğinizi yaparak başka insanlara belli ücretler karşılığında ulaştırabilirsiniz.

Uygulamanın arayüzü kolay kullanılır ve anlaşılır bir şekilde hazırlandığı için yemek aramalarında, satın almalarda veya satmalarda zorluklarla karşılaşmak da imkansız. Eğer yemek yapmaya vakit bulamıyor ancak lokanta yemekleri yerine ev yemekleri yemek istiyorsanız kendi yaşadığınız bölgeye servis yapan satıcıları hemen bulabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Özellikle ev hanımlarının vakitlerini değerlendirmek ve gelir elde etmek için kullanabileceklerine inandığım Favoreat web uygulamasının maalesef şimdilik herhangi bir mobil uygulaması bulunmuyor ve web tarayıcılardan kullanılması gerekiyor.

Ödeme işlemlerinin PayPal üzerinden gerçekleştirilmesi elbette sitenin güven veren unsurlarından bir tanesi. Zira PayPal uzun yıllardır bu alanda hizmet veriyor ve pek çok ürünün online olarak alım satımında başarıyla kullanılıyor.

Yemeklerle içli dışlı olmak isteyenler yahut hiç yemek yapmayla vakit kaybetmemek isteyenlerin buluşabileceği ortak bir platform olan Favoreat'e göz atmadan geçmeyin.

YORUMLAR