FileChef (web)

FileChef

FileChef
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FileChef, Google'da aradığınız şeyin direk linkine ulaşmanızı sağlayan bir web servisi.

FileChef, arama parametrelerini kullanarak herhangi bir dosyanın direk linkine ulaşmanızı sağlayan bir web servisi. Sevdiğiniz dizinin dilediğiniz sezon ve bölümüne, favori şarkıcınızın popüler olan şarkısına veya çok aradığınız bir programın direk linkine ulaşmanız bu servisle saniyelerinizi almıyor.

En çok tercih edilen arama motoru Google, aradığımız her türde dosyaya kolaylıkla ulaşmamızı sağlasa da arama parametrelerini bilmememizden ötürü sorgu sonrası sayfalarda aradığımız şeyi bulmaya gömülüyoruz. Bazen ihtiyacımız olan bir program, oyun, dizinin bir bölümüne ulaşmak dakikalarımızı alıyor. Tabii ki içeriklerin doğrudan linkler yerine yönlendirmeli çıkması ihtimali de bulunmakta. Bu noktada karşımıza çıkan FileChef, aradığımız dosyanın direk linkini sunan faydalı bir web uygulaması.

Oyun, program, dizi, müzik, kitap, video kısacası aklınıza gelen her türde dosyanın direk linkini saniyeler içerisinde bulan FileChef’in kullanımı da oldukça basit. Tek yapmanız gereken Choose Filetype açılır menüsünden dosya türünü seçmek ve ardından arama kutusuna aradığınız şeyi girmek. Aradığınız şey direk linkiyle hemen karşınızda.

YORUMLAR