FotoJet (web)

FotoJet

FotoJet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FotoJet, hiç bir program indirmeden internet tarayıcınız üzerinde fotoğraf kartları ve kolajları oluşturmanızı sağlayan ücretsiz bir web servisi.

FotoJet, program indirme ve yükleme işlemlerine gerek duymadan internet tarayıcınız üzerinde birbirinden güzel fotoğraf kolajları, kartları ve posterleri hazırlamanıza yardımcı olan ücretsiz bir web servisi.

Son derece sade bir tasarıma sahip olan site üzerinde bulunan 170'den fazla şablondan bir tanesini kullanarak hazırlayabileceğiniz fotoğrafları ister bilgisayarınıza kaydediyor istersenizde arkadaşlarınız ile paylaşabiliyorsunuz.

Sade tasarımı nedeniyle son derece basit bir kullanıma sahip olan FotoJet, İngilizce olmasına rağmen İngilizce bilmeseniz bile kolayca kolaj ve kart oluşturabilmenizi sağlıyor.

3 adımda istediğiniz fotoğraf kolaj, kart ve posterlerini basitçe hazırlama imkanı sunan FotoJet üzerinde ilk olarak şablon seçmeli, sonrasında kullanmak istediğiniz fotoğrafları eklemeli ve son olarak kaydetmeli ya da paylaşmalısınız.

PNG ve JPG formatlarında fotoğraf kaydetmeye olanak sağlayan FotoJet, son zamanlarda gördüğüm en başarılı online fotoğraf kolaj oluşturma servislerinden bir tanesi.

Özellikle pratik işlemler yapmayı seven bilgisayar kullanıcıları için büyük kolaylık sağlayan uygulama sayesinde program kullanma derdine son.

Farklı zevklere hitap eden şablonlar arasında sanatsal, tatil temalı, 3 boyutlu ve yaratıcı bir çok şablon bulunuyor. Ayrıca doğum günleri, babalar günü ve düğünler olarak farklı şekilde kategorilendirilen şablonlar sayesinde sevdiklerinize birbirinden güzel kartlar hazırlamak sadece bir kaç dakikanızı alıyor.

Tamamen ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz FotoJet'e kesinlikle bir göz atarak gideceğiniz adreste "Get Started" tuşuna basıp ilk fotoğraf kolajınızı hazırlamaya başlayabilirsiniz.

FotoJet 2.0 Güncellemesi ile birlikte gelen yenilikler:

  • Tamamen düzenlenebilir şablonlar ve çizerek sıfırdan şablon oluşturabilme
  • Bir çok yeni kolaj şablonu
  • Yeni yazılar, efektler ve arkaplanlar
  • Daha bir çok geliştirme ve ufak yenilikler

YORUMLAR