GTA 5 Haritası (web)

GTA 5 Haritası

GTA 5 Haritası
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,371

  • Üretici

    Tspoon

GTA 5 Haritası tarayıcınız üzerinden çalıştırabileceğiniz bir Los Santos haritasıdır

GTA 5 Haritası eğer GTA 5 oynarken oyundaki özel yerlere ve gizli eşyalara daha hızlı ve kolay bir şekilde erişmek isterseniz kullanabileceğiniz tarayıcı tabanlı bir Los Santos haritası.

İnternet tarayıcınız üzerinden ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz bu Grand Theft Auto 5 haritası oyunu oynarken bulmakta güçlük yaşadığınız yerleri size görsel olarak sunuyor ve bu sayede oyunda daha hızlı ilerlemenizi mümkün kılıyor. Google Maps benzeri bir arayüz ile tasarlanmış GTA 5 Haritası'nda haritada istediğiniz noktaya zoom yapabiliyorsunuz. GTA 5 Haritası'nın üst panelindeki simgeleri kullanarak aradığınız silah dükkanı, araba modifiye dükkanı, giyim mağazası, dövme atölyesi, berber, restoran gibi yerleri haritada işaretleyebiliyorsunuz. 

GTA 5 Haritası içerisinde 2000'den fazla özel yer listelenmekte. Bu özel yerler kategoriler altına toplanıyor. Böylece aranılan şeyin bulunması kolay hale getiriliyor. Daha da pratik bir kullanım için servise arama bölümü de yerleştirilmiş. Bu bölüme aradığınız yerin, gizli eşyanın veya silah gibi öğelerin adını yazarak harita üzerlerinde nerede olduklarını görebiliyorsunuz.

GTA 5 Haritası oyunda topladığınız gizli eşyaların takibini yapmanızı da mümkün kılıyor. Dilerseniz kendiniz haritaya özel mekanlar ve notlar ekleyebiliyorsunuz. Kullanıcılara klasik harita görünümünün yanında uydu görünümü ve yol görünümü gibi farklı seçenekler de sunuluyor.

GTA 5 Haritası, GTA 5 oynarken 2. monitörünüzde veya dizüstü bilgisayarınızda oyun haritasını takip edebilmek için kullanabileceğiniz kullanışlı bir araç.

YORUMLAR