ImgFlip (web)

ImgFlip

ImgFlip
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ImgFlip ile kolayca kendi GIF'lerinizi oluşturabilirsiniz

ImgFlip eğer GIF yapma işlemi için kısa bir yol arıyorsanız tam size hitap edecek bir GIF yaratma uygulamasıdır.

Kullanıcıları bilgisayarılarına GIF oluşturma işlemi için ek yazılımlar yükleme derdinden kurtaran bir programsız GIF oluşturma çözümü olan ImgFlip'i internet bağlantısına ve güncel bir internet tarayıcısına sahip olan herhangi bir bilgisayarda tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

ImgFlip iki farklı şekilde kullanıcılara yardımcı olabilmekte. İlk olarak bilgisayarınızda depoladığınız fotoğrafları kullanarak GIF'ler oluşturabiliyorsunuz. Bu iş için GIF içerisinde kullanacağınız resimleri seçtikten sonra resimler arasındaki geçiş hızını, GIF genişliğini, GIF yüksekliğini ve GIF kalitesini ayrı ayrı düzenleyebiliyorsunuz. Servisin benzer servislerden ayrılan en önemli özelliği kullanıcılara oluşturdukları GIF'lere yazı ekleme olanağı vermesi. Yazının rengini, yazı tipini, konumunu ve boyutunu da kolayca değiştirebilmektesiniz.

ImgFlip'in bir diğer kullanışlı yönü ise videolardan GIF yapma özelliği. ImgFlip ile YouTube videolarını kullanarak GIF oluşturabiliyorsunuz. Bu iş için kullanmak istediğiniz YouTube videosunun bağlantısını kopyalayıp serviste ilgili bölüme yapıştırmanız yeterli.

YORUMLAR