Inbox (web)
Inbox
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , İsveççe , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    970

  • Üretici

    Google

Google Inbox, bir çok Gmail kullanıcısının uzun süredir merakla beklediği yeni ve şık tasarıma sahip e-posta uygulamasıdır.

Google Inbox, Google'ın bir süredir üzerinde çalıştığı yeni Gmail e-posta uygulaması. Google'ın Gmail e-posta servisini Android platformunda daha fazla desteklemesi yüzünden ve mobildeki yetersizleri nedeniyle milyonlarca Gmail kullanıcısı dert yanıyordu. Bu durumu değiştirmek isteyen Google, yep yeni, muhteşem bir tasarıma sahip olan ve sunduğu akıllı özellikler sayesinde e-posta işlemlerinizi çok daha rahat halletmenizi sağlayacak bir Gmail uygulaması geliştirdi.

Inbox uygulaması Google Play Store ve Apple Store uygulama mağazaları üzerindeki yerini almış olsada, indirebilmenize rağmen davet almadan kullanamıyorsunuz. Eğer Google'a e-posta atarak davet istediyseniz ve davet geldiyse, önce mobil uygulamaları ve sonrasında web üzerinden yeni Gmail servisini kullanabiliyorsunuz.

''[email protected]'' adresine Inbox by Gmail uygulamasını kullanmak istediğinizi belirten bir e-posta göndererek siz de erkenden kullanmaya başlayabilirsiniz.

Gelen kutunuzdaki benzer e-postaları aynı gruplara alarak hem okumanızı hem de silmenizi kolaştıran yeni Gmail uygulamasının tasarımına aşık olabilirsiniz. Şu an kullandığımız Gmail servisine göre çok daha güzel görünen Inbox, hem e-postalarınız ile geçirdiğiniz süreyi azaltıyor hem de zaman zaman e-postaları açmadan önemli bilgileri görebilmenizi sağlıyor. Özellikle işi gereği yoğun e-posta alımı ve gönderimi yapan kişiler Inbox ile büyük bir rahatlığa kavuşacaktır.

Eğer Google tarafındna davetiye aldıysanız, Inbox by Gmail'i ilk olarak Android yada iOS cihazlarınıza yükleyebiliyorsunuz. Daha sonra e-posta adresiniz ile giriş yaparak yeni servisi web üzerinden de kullabilirsiniz.

Tasarım ve kullanım kolaylığı dışında hatırlatıcı, erteleme ve e-posta içlerindeki aramalar Inbox by Gmail ile karşılaşacağınız yeni özellikler arasında yer alıyor.

YORUMLAR