Jux

Jux
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    467

  • Üretici

    Jux

Jux.com, hikayenizi 6 farklı şekilde anlatmanıza olanak veren yeni nesil blog servisidir.

İçeriğinizi güzel bir sunabilmenizin yeni bir yolu Jux.com'dan geçmekte. Kendinize ait fotoğraflarınızı toplayarak bir galeri oluşturabilir, sevdiğiniz bir videoya özel bir sayfa yaratabilir, sevdiğiniz bir özlü sözü bir fotoğrafla anlamlandırabilir ve ya hikayenizi güzel bir sunumla buluşturabilirsiniz.

Websitesi üzerinden kayıt olarak kendinize ait *.jux.com uzantılı bir url sahibi olmaktasınız. Basit ama biraz karanlık bir arayüzde size hikayenizi anlatmanız için 6 seçenek sunmakta. Alıntı - Makale - Resim - Video - Galeri - Geri Sayım Sayacı. Her biri sizin tek bir hikayenizi anlatmanız için ayrı ayrı linklendirilmekte. 6 seçenekten birini seçmeniz durumunda karşınıza çıkan sayfanın her ayrıntısını değiştirme ve güncelleme imkanı sunmakta. Resim yükleyebilir, video seçebilir, galeriler oluşturabilir, yazı fontundan yazı stiline kadar her ayarı düzenleyebilirsiniz. Bu konuda son derece özgür bırakılmanızın nedeni de kendi hikayenizi size ait özelliklerle - tarzda yapmanızı sağlamak.

Dİlediğiniz kadar hikayenizi Jux.com'a yükleyebilirsiniz. Yükleme işlemini bitirdiğinizde ise kesinlikle arkadaşlarınızla paylaşmalısınız. Jux.com servisini dah a yakından tanımak istersen hazırladığımız 'Jux ile Hikayeni 6 Farklı Şekilde Anlat' blog yazımızı okuyabilirsin.

ARTILAR

Arkadaşlarına hikayeni güzel bir sunumla izletebilme.

Sınırsız sayıda içerik girebilme, sayfa oluşturabilme.

6 farklı şekilde hikayeni anlatabilme.

EKSİLER

Koyu renkli arayüz.

YORUMLAR