Lady Popular (web)

Lady Popular

Lady Popular
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bayan oyuncular hadi oyun başına, yepyeni bir online oyun çılgınlığı olan moda oyunlarının bir başka alternatifi olan Lady Popular’e çok ama çok bayılacaksınız.

Bayan oyuncular hadi oyun başına, yepyeni bir online oyun çılgınlığı olan moda oyunlarının bir başka alternatifi olan Lady Popular’e çok ama çok bayılacaksınız. Sadece bayanlar için tasarlanan bu oyundaki her şey sadece bayanların zevkine göre hazırlandı. Sitenin tasarımından tutunda oyundaki birçok unsur sizler için en küçük ayrıntısına kadar düşünülerek sizler için hazır hale getirildi.

Lady Popular nedir? Kızlar için geliştirilmiş online moda ve tasarım oyunudur. Lady Popular ile kendi göz zevkinize göre seçimler yapabilecekken aynı zamanda gerçek modayı da takip etmiş olacak çıkan en son moda ürünlerden haberdar olacaksınız.

Her zaman değişiklik gösteren modaya ayak uydurmak pek göründüğü gibi kolay olmayabilir ki zaten Lady Popular bunun kolay olmadığını ve bir tür beceri gerektirdiğini sizlere kanıtlamayı amaçlayan başarılı bir yapımdır. Lady Popular’in modadan kastı sadece Giyim – kuşam olarak lanse edilmiyor, oyunda uygulayacağınız makyaj ve aksesuarlarınızda ve hatta dekor tasarım yeteneğinizde sizin ne kadar başarılı bir modacı olduğunuzu gösteriyor.

Alanındaki diğer oyunlardan farklı olarak Lady Popular size evcil hayvanlarınızı da süsleme imkanı sunuyor böylelikle çok daha ayrıntılı bir oyun bizleri bekliyor. Hemen sizde kendi evcil hayvanınızı belirleyip süsleyin onu çok şirin bir hale getirin. Ayrıca evinizi de süsleyip arkadaşlarınızın hayran kalacağı bir yere dönüştürmeyi unutmayın. Lady Popular’e hiçbir indirme işlemi yapmadan doğrudan tarayıcınız üzerinden ulaşabilir ve kolayca oynamaya başlayabilirsiniz.