Liberio (web)

Liberio

Liberio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Liberio e-kitap yazma ve yayınlama sürecini mümkün olduğu kadar basite indirgeyen faydalı bir web servisidir.

Liberio kendi e-kitabını yazmak isteyen fakat nereden başlaması gerektiğini bilmeyen kullanıcıları hedefleyen bir web servisidir. Bu servisi kullanması o kadar kolay ki ePub dosyalarıyla uğraşmadan ve kafa karıştıran prosedürlerin içinde boğulmadan kendi e-kitabınızı yazabilir ve dilediğiniz zaman yayınlayabilirsiniz.

Kapsamlı bir e-kitap oluşturma ve yayınlama platformu olan Liberio, e-kitap yazma sürecini mümkün olduğu kadar basite indirgemiş. Servisi kullanabilmeniz için ihtiyacınız olan tek şey ise Google Drive hesabı. Bu hesapla giriş yaptıktan sonra servisi kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Google Drive ile uyumlu çalışan Liberio’da yazdığınız içerikleri isterseniz Drive hesabınızda da saklayabilirsiniz. Bu içerikleri ister e-kitaba çevirin ister metin bazlı döküman olarak saklayın.

Kitabınızı yazdıktan ve tüm işlemleriniz ibitirdikten sonra iş dosyaları Liberio’ya aktarmaya geliyor. Bu aşamadan sonra Liberio içeriklerinizi kitap haline getiriyor. Elbette kitabınızda yer alacak görselleri bu adımdan önce tamamlamış olmanız gerekiyor.

Tüm işlemler bittikten sonra kitabınız Amazon, Google Play Books ve iBooks gibi platformlarda indirilmeye hazır hale geliyor. Sosyal medya desteği de sunan Liberio’da kaydettiğiniz kitabınızı Facebook, Twitter ve Google+ gibi platformlarda paylaşma şansına sahipsiniz.

YORUMLAR