Nimbus Note (web)
Nimbus Note
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nimbus Note, aklınıza gelen fikirleri, planlarınıza ve ihtiyacınız olabilecek tüm bilgileri pratik ve hızlı bir şekilde not alarak daha sonra farklı cihazlardan erişebileceğiniz ücretsiz bir Web servisi.

Nimbus Note, tam 6 farklı platformda çalışan ve tüm platformlar üzerinde eşleşerek güncel olarak kullanmanızı sağlayan harika bir not alma uygulaması. Servisten yararlanmak için yönleneceğiniz sayfa üzerinde öncelikle bir hesap oluşturmanız gerekiyor. 15 - 20 saniyelik hesap oluşturma işlemi ardından hemen not almaya başlayabiliyorsunuz.

Eğer işiniz yada özel yaşantınız gereği sürekli notlar almanız gerekiyorsa, Nimbus Note'un tam size göre bir servis olduğunu söyleyebilirim. Dosyalama sistemi desteği sayesinde farklı ilgi alanları için farklı dosyalar oluşturarak notlarınızın karışmasını önleyebiliyorsunuz. Ayrıca dosyaların içine alt dosyalarda oluşturabiliyorsunuz.

Sesli, fotoğraflı ve yazılı not alma imkanı sunan servis aynı zamanda bu notları tek bir tıklama ile dilediğiniz arkadaşlarınıza da gönderebiliyor. Android, iOS, Windows, Windows Phone, Chrome ve Web olmak üzere 6 farklı sürümü olan programın istediğiniz versiyonlarını indirerek almış olduğunuz notlara farklı cihazlar üzerinden ulaşabilirsiniz.

Uygulamanın en güzel özelliklerdinden bir tanesi ise yapılacaklar listesi hazırlayabilmek. Bu sayede iş yerinde yapmanız gereken günlük işleri yada marketten almanız gerekenleri listeyebilir ve daha sonra mobil cihazınızdan kolayca ulaşabilirsiniz. Gezidiğiniz internet sayfaları üzerinde de notalma şansı sunan servis sayesinde ekran görüntüleri alarak okumak yada paylaşmak istediğiniz web sitelerinin ekran görüntüleri alarak paylaşabilir yada kaydederek daha sonra okuyabilirsiniz.

Gelişmiş bir not alma uygulaması olan Nimbus Note'a mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR