Noisli (web)

Noisli

Noisli
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Noisli size birçok farklı arkaplan sesi sunan dinlendirici ve konsantrasyon artırıcı bir web hizmetidir

Noisli kullanıcılara çalışırken ihtiyaç duydukları konsantrasyonu sağlama ve rahatlayarak stres atma imkanı veren bir verimlilik artırma uygulamasıdır.

Noisli bu işi sunduğu birçok farklı arkaplan sesi seçeneğiyle gerçekleştirmekte. Çoğu zaman okul için ödevler yaparken veya iş için projeler hazırlarken bulunduğumuz ortamdaki gürültüler nedeniyle çalışmamıza konsantre olamıyoruz. İşte bu gibi durumlarda kulaklıklarımızı takarak dinleyeceğimiz arkaplan sesleri çalışmamıza konsantre olmamıza yardımcı olabiliyor. Noisli bize bu iş için birçok farklı seçenek sunmakta. İnternet tarayıcımız üzerinden açacağımız Noisli ile yağmur sesi, deniz sesi, rüzgar sesi, yanan bir ateşin çıtırtıları, yaprakların sürtünme sesleri, akan su veya su damlaları sesi, gece sesleri, cafe sesleri gibi değişik ses kayıtlarını dinleyebiliyoruz. Bu ses kayıtları sürekli devam edecek şekilde tasarlanmış ve farklı sesleri aynı anda açabilmemize, her ses kaydının ses seviyesini ayrı ayrı ayarlayabilmemize imkan tanınmış. Noisli'de yer alan ses kayıtlarının her biri yüksek kaliteye sahip.

Noisli sunduğu arkaplan seslerinin yanında sayfayı açtığınızda değişen arkaplan renklerine ve metin girmenizi sağlayan not girme bölümüne de sahip. Bu iki özellik sayesinde çalışmanızı Noisli üzerinde yürütürken çalışmanıza odaklanmayı daha da kolay gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLAR