Pickr (web)

Pickr

Pickr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    155

  • Üretici

    SRDC Yazılım

Pickr, görsel olarak etkili anketler hazırlamanızı sağlayan bir web uygulamasıdır.

Pickr, belirlediğiniz ya da aklınıza takılan bir konu hakkında görsel anketler hazırlamanızı sağlar.Sorunuzu sorduktan sonra yapmanız gereken, yanıtların gelmesini beklemek.

Uygulamada hazırlayacağınız anketlerde en fazla 4 seçenek sunabiliyorsunuz. Üye girişi yaptıktan sonra, Anket Yarat butonuna tıklıyorsunuz. Burada sorunuzu yazıp, seçenek sayısını seçiyorsunuz. Ardından, seçenekleriniz için hazırladığınız resimleri grafiğe ekliyorsunuz. İsterseniz seçeneklerinize hashtag de girebilirsiniz. Bu sayede, uygulamayı kullanan diğer kullanıcılar da anketinizi görecektir. İşte anket hazırlamak bu kadar kolay.

Başkalarının anketlerini takip etmek için de arama bölümünü kullanabilir, diğer kullanıcıların anketlerini görmekle birlikte, hesaplarını da takip edebilirsiniz. Anketlere yorum yazabilir, embed kodlarıyla web sitenizde paylaşabilir, arkadaş olduğunuz kişilerle sohbet edebilirsiniz. Keşfet butonuyla, popüler anketleri görebiliyor, belirli kategorilerdeki anketleri takip edebiliyorsunuz.

Siz de görsel olarak etkili anketler hazırlamak isterseniz, bu web uygulaması çok işinize yarayacaktır. ODTÜ’lü girişimcilerin bu projesi gerçekten faydalı ve etkili bir sistem olacak gibi görünüyor.

YORUMLAR