Shopify (web)

Shopify

Shopify
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    596

  • Üretici

    Shopify Inc.

E-satış sitesi tasarlama, yönetme, barındırma hizmetlerinin tamamını uygun fiyatlara sunan Shopify sayesinde sitenizi çok kısa sürede hazır hale getirebilirsiniz.

Sayıları günden güne artan e-ticaret siteleri için pratik servislerin sayısı da günden güne artıyor. Tasarım ve performans olarak güncel standartlara uygun, kolay yönetilebilen bir online alışveriş sitesine kısa sürede sahip olmak isteyenler Shopify servisine kesinlikle göz atmalı.

Shopify, kullanıcı sayısına günden güne artıran güvenilir platformlar arasında. Site, tasarımından barındırma hizmetine kadar gereken tüm süreçleri hızlıca aşmanızı sağlayan servisle satışa hemen başlama lüksüne sahip olabilirsiniz. İhtiyacınıza göre 4 farklı paket sunan Shopify için harcayacağınız para satacağınız ürün sayısı ve ziyaretçi sayınızla doğru orantılı. Servisin en ucuz paketi aylık 26 dolarlık bir fiyattan başlıyor. Shopify'ın önemli bir avantajı kullanıcılara 30 günlük bir deneme süresi tanıması. 30 günlük süre içerisinde servisin artı ve eksilerini gözlemleyerek karar verme şansınız var.

100'den fazla ücretsiz tema ve pek çok ücretli e-satış teması arasından seçim yapabileceğiniz gibi HTML ve CSS biliyorsanız tasarımınızı düzenleyebilirsiniz. Kullanışlı bir admin paneli sunan servis barındırma ve SSL sertifika hizmetlerini de sunuyor. PayPal dahil olmak üzere 50'den fazla ödeme yöntemini destekleyen Shopify e-satış sayfanız için raporlama ve takip araçları da sunuyor. iPhone uygulamasıyla sayfanızı yönetebilir, Shopify Analytics veya Google Analiytics ile detaylı ziyaretçi istatistiklerini takip edebilir, promosyonlar, A/B testi, banner hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

YORUMLAR