Social Media Image Maker (web)

Social Media Image Maker

Social Media Image Maker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    184

  • Üretici

    Autre planete

Social Media Image Maker, sosya medya hesaplarınız için kapak ve profil fotoğrafı hazırlamanıza yardımcı olan bir web servisi.

Social Media Image Maker, Twitter, Facebook, YouTube gibi en çok kullanılan sosyal ağ uygulamalarında profil ve kapak fotoğrafı hazırlama işlemini kolaylaştıran bir web servisi olarak öne çıkıyor. Sosyal ağ hesaplarınızla sıklıkla resim değiştiren biriyseniz bu servisi sık kullanılanlarınız arasına almanızı tavsiye ederim.

Sosyal ağ uygulamaları iş arkadaşlarımızla ve sevdiklerimizle birer köprü vazifesi gördüğünden gerek mobil cihazlarımızda gerekse de masaüstünde gün içerisinde sıklıkla kullandıklarımız arasında. Twitter, Facebook, Google+, LinkedIn, YouTube, Skype ve daha onlarca sosyal ağ uygulamasını işte ve evde kullanıyoruz. Siz de sosyal ağlarda aktif olarak bulunanlar arasındaysanız ve de sık sık gerek profil resminizi gerekse de kapak fotoğraflarınızı değiştiriyorsanız Social Media Image Maker ile kesinlikle tanışmanız gerektiğini düşünüyorum.

Bildiğiniz üzere her sosyal ağ uygulamasında profil ve kapak fotoğrafı oluşturma seçeneği mevcut ve de sadece bir adımda hesabımızı bambaşka bir görünüme sokabiliyoruz. Lakin her sosyal ağ uygulamasının kendi belirlediği fotoğraf boyutları (ölçüleri) farklı olduğundan bir hesabımız için özene bezene hazırladığımız görseli başka bir hesabımızda kullanamıyoruz. Bu noktada web tarayıcılarımız üzerinden kullanabildiğimiz Social Media Image Maker yardımımızı koşuyor.

Olabildiğince sade tasarlanmış sayfa yapısı ile bizleri karşılayan Social Media Image Maker ile sosyal medya hesaplarınız için hem profil hem de kapak fotoğrafınızı kolaylıkla hazırlayabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken sol panelden sosyal ağı seçmek ve sonrasında sayfa seçimini yapmak.

Benzerlerinin aksine sosyal medya fotoğraf boyutlarını güncel olarak sunan Social Media Image Maker’da basit resim uygulamalarında gördüğümüz düzenleme ve efekt araçları da mevcut.

Twitter Fotoğraf Boyutları Nelerdir?

Facebook Fotoğraf Boyutları Nelerdir?

Google+ Fotoğraf Boyutları Nelerdir?

YouTube Fotoğraf Boyutları Nelerdir?

Tumblr Fotoğraf Boyutları Nelerdir?

Pinterest Fotoğraf Boyutları Nelerdir?

YORUMLAR