SocialShield (web)

SocialShield

SocialShield
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    188

  • Üretici

    Avira

Ailelerin çocuklarının sosyal ağlarını takip ederek güvende olduklarından emin olmaları için hazırlanmış SocialShield gelişmiş filtreleme sistemiyle güven veren bir servis.

Anne babaların en büyük endişelerinden biri çocuklarının üye oldukları sosyal ağlarda kimlerle iletişim kurduğu. Sadece sosyal ağ takibine odaklanmış olan SocialShield ile popüler tüm sosyal servisler monitörlenebiliyor.

Twitter, Facebook, Google+, MySpace ve FormSpring profillerini takibe alan SocialShield, sizin belirlediğiniz kriterlere uygun olarak alarmlarla sizi uyarıyor. Her profildeki aktiviteleri tek bir alandan izleyerek servisin tehlikeli gördüğü kişi ve mesajları yakın takibe alabilirsiniz.

Çocuklarınızın etiketlendiği fotoğraflar ve bu fotoğraflara gelen yorumlar, şüpheli arkadaşlar, içinde sakıncalı kelimeler geçen mesajlar SocialShield'ın tarafından sürekli takip ediliyor. Sakıncalı görülen durumlarda ise size mesaj gönderilecek. Böylece tehlikeli durumlarda anında bilgilendirileceksiniz. Servis raporları 128-bit şifreli bağlantıyla sakladığı için sizden başka birinin bu bilgilere erişmesi neredeyse imkansız. Çocuklarınızın internette güvende olduğundan emin olmak için SocialShield'ı kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR