SurveyMonkey (web)

SurveyMonkey

SurveyMonkey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , İsveççe , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    2,311

  • Üretici

    SurveyMonkey

SurveyMonkey, firmanız için alacağınız kararlara yardımcı olması amacıyla istenilen hedef kitleye yönelik oluşturabileceğiniz çevrim içi anket uygulamasıdır.

SurveyMonkey, çevrim içi anketler oluşturarak firmanız için gerekli geri bildirimler, piyasa araştırmaları, etkinlik planlamaları ve daha fazlasını yapabileceğiniz başarılı bir web uygulamasıdır. Kullanımı oldukça kolay olan uygulamayı herkes kullanarak istediği anketleri oluşturabilir.

Uygulama içinde bulunan 15 farklı soru çeşidi ile anketlerinizi oluştururken, kendi sorularınızı kendiniz yazabilir yada uygulamanın soru bankasındaki hazır sorulardan yararlanabilirsiniz.

Oluşturduğunuz anketin görünümünü de bu uygulama ile ayarlayabilmek mümkün. Anketinizin yazı renklerini değiştirebilir, resimler ekleyebilir , firmanızın logosunu ve adını yazabilirsiniz.

Gelişmiş özellikleri sayesinde istediğiniz bilgilere sorduğunuz doğru soru ve şık seçenekleriyle kolayca ulaşmanızı sağlayan uygulama ile soru atlama mantığı bulunan anketler oluşturabilirsiniz.

SurveyMonkey tam olarak istediğiniz kitleye ulaşmanızda yardımcı olarak, cevaplayacak hazır kişilere yönelik anket hazırlamanızı sağlar.

Anketinizin sonuçlarını mail adresinize, Facebook hesabınıza, web sitenize veya Twitter hesabınıza bağlı olan tek bir URL ile kolayca alabilirsiniz.

Bilgilerinizin özelliği ve güvenliğine önem veren SurveyMonkey bu konuda bilindik ve popüler güvenlik programları olan Norton(VeriSign), McAfee, TRUSTe ve Better Business Bureau ile beraber çalışıyor.

İçinde popüler markalar, yeni markalar, eğitimciler ve insan kaynakları yöneticilerinin bulunduğu 15 milyondan fazla kullanıcıya sahip SurveyMonkey web anket uygulamasını rakiplerinden ayıran özelliği ise anket konusunda en gelişmiş ve kapsamlı hizmeti sunması.

Basic , Select , Gold ve Platinum olarak 4 ayrı paket seçeneği bulunan programın Basic paketi tamamen ÜCRETSİZ. Basic versiyonuyla birlikte 10 soruluk testler hazırlayarak anket başına 100 cevap edinme imkanınız bulunuyor. Web tabanlı kullanımı kolay anket oluşturma, 7/24 müşteri desteği ve gerçek zamanlı sonuçları görebilme özellikleri bulunan Basic paketi kullanıp deneyerek, ihtiyaçlarınızı karşıladığını düşünürseniz üst paketlerden satın alabilirsiniz. Select paketi her anket için sınırsız soru ve 1000 cevap özellikleriyle aylık 29 TL. Gold ve Platinum paketlerde oluşturacağınız anketlerde soru ve cevap sınırı bulunmuyor. Fiyatları ise Gold yıllık 399 TL ve PLatinum yıllık 999 TL. Her bir paket kendinden bir alt paketin tüm özellikleriyle birlikte daha gelişmiş özellikler sunmaktadır.

YORUMLAR