The Cropped (web)

The Cropped

The Cropped
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Cropped ile onlarca arka plan ve karakteri kullanarak keyifli resimler oluşturabilirsiniz. Caps'in yeni hali The Cropper'a göz atmanızda yarar var.

The Cropped, adı İngilizce olmasına rağmen Türkçe karakterlerle eğlenceli resimler hazırlayabileceğiniz bir internet sitesi.  Bobiler.org'un yeni girişimi olan bu internet sitesi çeşitli siyasi liderlerin, ünlülerin, futbolcuların ve popüler olmuş bazı karakterlerin resimlerini alarak farklı arka plan eklemenize imkan sağlıyor. Ayrıca seçtiğiniz tüm bu resimlere çeşitli arka planlar ekleyebilir, istediğiniz yazıyı yazabilirsiniz.

5 satırlık yazı yazma imkanı veren The Cropped'a eklemek istediğiniz kişilerin resimlerini ve sevdiğini mekanların arka planlarını ekleme izniniz de var. Henüz deneme aşamasında olan bu internet sitesinden yüzlerce resim oluşturulmuş bile. Oluşturulan bu resimlerden editörler tarafından beğenilenleri ana sayfada gösteriliyor. Yeni, popüler ve karışık şekilde oluşturulan resimlere göz atabilirsiniz. Hiç bir üyelik gerektirmeyen bu servise oluşturduğunuz resmi arkadaşlarınızla paylaşmak oldukça kolay. Yalnız resmin üzerinde oluşturduğunu sitenin yani The Cropped'ın adı yer alıyor. Yaptığınız resmi direkt indirebilir, Twitter'da paylaşabilir, Facebook'ta paylaşabilir veya yeni resim oluşturabilirsiniz.

Eğlenceli bir platformun ekipleri tarafından hazırlanan bu güzel siteden oldukça hoş görseller oluşturulacak gibi. Sizler için seçtiğimiz bir Cropper'ı aşağıda görebilirsiniz.

 

ARTILAR

İstenilen resmin siteye eklenmesi

EKSİLER

Türkçe dil desteğinin olmaması

YORUMLAR