Top Eleven Football Manager (web)

Top Eleven Football Manager

Top Eleven Football Manager
ÜCRETSİZ
3  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    65,617

  • Üretici

    Nordeus

Nordeus firması tarafından geliştirilen Top Eleven Football Manager, Facebook üzerinde oynanabilen başarılı bir menajerlik oyunudur.

Top Eleven, Nordeus firması tarafından geliştirilmiş ve Facebook üzerinde çevrimiçi oynanabilen en popüler ücretsiz menajerlik oyunlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Her menajerlik oyununda olduğu gibi Top Eleven'da da takımımızı kurduktan sonra, zorlu futbol maçlarında takımımıza verdiğimiz taktiklerle başarıdan başarıya koşmaya çalışıyoruz.

Oyuna giriş yaptığımızda ilk olarak takımınızın adını, logosunu ve iç-dış saha formalarını belirliyoruz. Sonrasında 14 takımdan oluşan bir ligin içinde ilk seviye olan çırak olarak bize verilen rastgele oyunculardan kurulmuş takımımızla menajerlik devrimiz başlamış oluyoruz.

Amacımız takımımıza en uygun olacağını düşündüğümüz taktiği ayarlayıp, maçlarda rakiplerimize karşı üstünlük sağlayarak ligi üst sıralarda bitirerek bir üst lig seviyelerine çıkmak. Daha öncede belirttiğimiz gibi kendi oynadığımız lig içerisinde toplam 14 takım bulunuyor ve her sezon 4 hafta sürüyor. Bu 4 haftalık periyot içerisinde takımımız bulunduğu ligde toplam 26 maç yapıyoruz ve lig sıralamasında ilk 7'ye giren takımlar bir üst lig seviyesine yükselirken, ilk 4 takımda şampiyonlar ligine gitmeye hak kazanıyor.

Oyun içerisinde sahip olduğumuz başarılara göre rakip takımlarla karşılaşabileceğimiz üç farklı kategori bulunmakta. Bunlar; Lig, Şampiyonlar Ligi ve Turnuva olarak karşımıza çıkıyor. Bunların dışında ayrıca Top Eleven oyununu oynayan diğer arkadaşlarımızla dostluk maçları düzenleyebiliyoruz.

Oyunda takımımızın taktiğini (dizilişini) ve taktiğe bağlı olan ince ayarları belirleyebileceğimiz gibi oyuncularımıza antrenman yaptırarak özelliklerini geliştirebiliyoruz. Takımımızın çıkacağı maçların bilet fiyatlarını, maçların önemine göre takımımıza verebileceğimiz primleri ayarlayabiliyor, yıllık olarak takımımıza sponsor firmaları verdikleri ücrete göre belirleyebiliyor ve aynı zamanda stadyumumuzu, antrenman sahalarımızı vb. birçok şeyi geliştirme şansına sahip oluyoruz.

Top Eleven'da en güzel düşünülen bölümlerden birisi de oyuncu transferleri. Oyuncular açık arttırma sistemi ile satılıyor ve oyuncuları almak isteyen menajerler arasında kıyasıya bir mücadele oluyor. Oyuncu transfer edebilmek içinse oyun içi para birimi olan token (jeton) gerekmekte. Tokenları her gün oyuna girerek ve sponsorluk anlaşmalarından kazanabileceğimiz gibi istersek gerçek parayla da satın almak gibi bir şansımız var.

Son olarak menajerlik oyunlarına ilgi duyan herkesin mutlaka oynaması gerektiğini düşündüğüm bir oyun olan Top Eleven Football Manager'ı oynadığınız her geçen gün daha bir çok değişik özelliğini keşfedebilirsiniz.

Top Eleven Football Manager oyununu Android işletim sistemine sahip telefonunuz üzerinden oynayabilirsiniz.


Top Eleven Football Manager oyununu iPhone ve iPad'iniz üzerinden oynayabilirsiniz.

YORUMLAR