UMapper (web)

UMapper

UMapper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kişiselleştirilmiş haritalar oluşturabileceğiniz bir web servisidir.

Umapper, kullanışlı bir kişiselleştirilmiş harita oluşturma servisi. Eğer gömülebilir Flash harita hazırlama ihtiyacınız varsa, Umapper tam da aradığınız servis olabilir. Kullanması çok kolay olan servisin arayüzü de gayet anlaşılır diyebilirim.

Yolculuğa çıkacaksanız veya daha önceden yaptığınız bir yolculuğu haritalandırmanız gerekiyorsa, kapsamlı özellikler ile bunu Umapper ile yapabilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken şey haritanız için bir isim ve açıklama belirlemek.

Ardından da  Bing Maps, Google Maps, and Open Street Map gibi seçenekler arasından kullanmak istediğiniz haritayı seçiyorsunuz. Ardından da açılan ekranda hazırlamak istediğiniz haritaya istediğiniz şeyleri ekliyorsunuz.

Yer işaretlerinden yol çizimlerine, diğer şekillerden resimlere değişik şeyler ekleyebildiğiniz harita servisi hayli kişiselleştirilebilir. Eğer üye olursanız, çok daha fazla özellik ve seçenek de uygulamada sizleri bekliyor.

Ayrıca daha sonra oluşturduğunuz haritaları arkadaşlarınızla paylaşma şansına da sahipsiniz. Eğer sizin de böyle bir ihtiyacınız varsa Umapper'ı indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR