Unroll.Me (web)

Unroll.Me

Unroll.Me
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Unroll.me, tarayıcınız üzerinden çalışan ve posta kutunuza düşen gereksiz postalardan kolayca kurtulmanıza yarayan bir uygulamadır.

Unroll.me, spam e-posta temizleme uygulamasıdır.

Herhangi bir e-posta servisi kullananların en büyük dertlerinden bir tanesi spam postalardır. Çoğu zaman istemediğiniz şekilde başkalarının eline geçen e-posta adresiniz sebebiyle bu derde düşerken, bazen de bilerek bazı posta listelerine dahil olabiliyorsunuz. Çoğu zaman bir internet sitesine üye olurken ya da bir uygulamaya kayıt yaptırırken, işaretlediğiniz "e-posta al" seçeneği, ilerleyen zamanlarda canınızı sıkabiliyor.

Unroll.Me web hizmeti ise bu dertten sizi kolayca kurtarmak için yapım sade ve basit bir uygulama. İnternet sitesine girdiğinizde karşınıza bir kutucuk çıkıyor ve bu kutucuğa, spam maillerden kurtulmak istediğiniz mail adresinizi giriyorsunuz. Gerekli izinleri verdikten sonra Unroll.Me sizin hesabınızı tarıyor ve hangi kaynakların size mail gönderdiğini tespit ediyor. Ardından gereksiz mail aldığınız kaynaklar tek tek listeleniyor ve aralarından artık görmek istemediklerinizi çıkarabiliyorsunuz. Çok kısa süren bu işlemin ardından daha mutlu bir mail alemine adım atmış oluyorsunuz. Ayrıca rollup özelliğiyle aldığınız spam maillerini hizaya da sokmanız mümkün. Size sürekli mail gönderen; ancak bir yerden sonra canınızı sıkan kaynaklardan gelen mailleri, tek bir seferde almanız da rollup özelliğiyle mümkün olabiliyor.