unSend (web)

unSend

unSend
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

unSend ile gönderdiğiniz e-postayı dilediğiniz zaman geri alma ve içeriğini düzenleme şansına sahipsiniz.

unSend, e-posta servislerini yoğun olarak kullanan iş kullanıcılarının hayatını kurtaracak bir web servisi. E-postayı geri alma, içeriğini düzenleme hatta okunduktan sonra kendini imha etmesini sağlama gibi harika özellikleri ücretsiz olarak sunan servisi kendi e-posta hesabınız üzerinden kullanabiliyorsunuz.

Bazen yoğunluk içerisinde e-postayı yanlışlıkla gönderdiğiniz, e-postaya dosya eklemeyi unuttuğunuz anlar kesinlikle olmuştur. Bu zor durumun içerisinden kolaylıkla çıkmanıza yardımcı olan bir e-posta servisi olan unSend, Gmai, Outlook, Apple Mail başta olmak üzere tüm e-posta istemcileriyle sıkıntısız bir şekilde kullanılabiliyor.

Gönderdiğiniz e-postayı karşı taraf açsa dahi dilediğiniz zaman geri almanıza ve içeriğin düzenleme (dosya eklerinin de dahil edilmesi harika olmuş) imkanı tanıyan unSend’de “Gönderdiğim e-postayı okudu mu acaba?” sorusu da ortadan kalkıyor. Karşı taraf e-postanızı açtığı an tarafınıza bildirim geliyor. Öte yandan karşı tarafın e-postanızı okuduktan sonra hemen silinmesini de sağlayabileceğiniz bir seçenek te bulunuyor.

E-posta adresinizi girerek kayıt oluşturduktan sonra kullanmaya başlayabileceğiniz unSend, şu an için web tarayıcı üzerinden hizmet verse de ilerleyen zamanlarda Android ve iOS platformunda da kullanılabileceği geliştirici tarafından belirtilmiş.

unSend Özellikleri:

  • Gmail, Outlook, Apple Mail başta olmak üzere tüm e-posta istemcileriyle çalışıyor.
  • E-postayı gönderdikten sonra açılsa dahi istediğiniz zaman geri alma şansınız var.
  • Gönderdiğiniz e-postanın içeriğini düzenleyebiliyorsunuz. (Dosya eklemeyi unuttuğunuzda tekrar e-posta göndermeniz gerekmiyor)
  • E-postanız okunduğunda anlık bildirim alıyorsunuz.
  • E-postanızın alıcı tarafından okunduktan sonra kendi imha etmesini sağlayabiliyorsunuz.

YORUMLAR