Windows Live Messenger 8.5 için Mess Patch (Yama)

Windows Live Messenger 8.5 için Mess Patch (Yama)

Editör Puanı: 3/5
3

5 Kullanıcı: 3.8/5

3.8

WLM 8.5 Çoklu MSN

Deniz Gür Son güncelleme 8 yıl önce

Windows Live Messenger 8.5versiyonu için üretilmiş olan bu yama sayesinde tek bilgisayarda aynı anda birden fazla MSN hesabınız ile çevrimiçi olabilirsiniz. İçerisinde barındırdığı 76 farklı işe yarayan ve WLM kullanımını kolaylaştıran yaması ile de Windows Live Messenger 8.5 kullanımınızı kolaylaştırabilir ve daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Reklam sekmesi bölümünün kaldırılması, alt bölümdeki reklamın kaldırılması, eposta butonu, msn logosu, myspace butonu, font butonu, arkaplan butonu gibi butonları da bu küçük yama ile artık kaldırabilirsiniz.

Windows Live Messenger'ın titreşim özelliğini sevmeyen kullanıcılar için de titreşim kapatma özelliği barındıran yama ile isterseniz de titreşim gönderme sınırını tamamen kaldırıp sınırsız titreşim gönderebilirsiniz.

Kullanım: Zip dosyasının içindeki yamayı çalıştırın. Patch Messenger`i seçip next tuşuna basın. İstediğiniz yamaları işaretleyin ve ilerleyerek işlemi sonlandırın.
Not: MSN programınıza zarar vermemek için mutlaka seçeneklerin en başındaki Create Backups`ı işaretleyin. (Yedek almak) Böyle bir durumda zarar geldiğinde yamayı tekrar çalıştırın ve restore ediniz.

Önemli! Bu yamanın 8.1 için olan versiyonunu Windows Live Messenger 8.1 için Mess Patch (Yama) adresinden indirebilirsiniz.

Windows Live Messenger 8.5 için Mess Patch (Yama) için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
14 / 238,104
İşletim Sistemi:
WinME
Üretici:
Mess

Msn Messenger Popülerleri

 1. Fake Voice
  Fake VoiceSes Değiştirici
 2. CamTrack
  CamTrackWebcam Efekt Düzenleme Programı
 3. Windows Live Messenger 8.5 için Mess Patch (Yama)
 4. Çoklu Msn Açma ( Multi Msn )
  Çoklu Msn Açma ( Multi Msn )Birden Fazla MSN Messenger Açma Programı
 5. Msn Checker Sniffer
  Msn Checker SnifferMSN Takip Programı