Windows Live

Windows Live

2009
Editör Puanı: 4/5
4

7 Kullanıcı: 2.8/5

2.8
Windows Live
Windows Live
Windows Live

Messenger, Mail, Writer, Fotoğraf Galerisi, Toolbar, Oturum Açma Yardımcısı

Özgür Çınardalı Son güncelleme 9 yıl önce

NOT: Windows Live 2009 yayından kaldırılmıştır. Yerine daha güncel bir sürüm olan Windows Live Essentials'ı indirebilirsiniz: 

https://www.tamindir.com/windows-live-essentials/

Windows Live programlarını içeren bu yükleyici paket program ile masaüstünüze Microsoft yazılımlarının kalitesini getirebileceksiniz. Windows Live Messenger, Windows Live Mail, Windows Live Toolbar, Windows Live Fotoğraf Galerisi gibi diğer birçok küçük masaüstü uygulamasını bu paket ile kolaylaıkla yükleyebileceksiniz.

İçerdiği programlar:

 • Windows Live Messenger
 • Windows Live Mail
 • Windows Live Writer
 • Windows Live Fotoğraf Galerisi
 • Windows Live Toolbar
 • Aile Koruması
 • Silverlight
 • Microsoft Office Live Add-in

Her bir programı bu yükleyici ile bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. İsterseniz tüm programları kurabilirsiniz. İsterseniz de sadece kurmak istediğiniz programları kurabilirsiniz. Bu programlar ile masaüstü internet aktivitelerinizi Microsoft kalitesi ile gerçekleştirebileceksiniz. Blog yazarken Writer'ı kullanabilir, E-posta yollarken Mail'ı kullanabilir, anlık mesajlaşma için Messenger'ı kullanabilir, fotoğraflarınızı internete koymak için Fotoğraf Galerisini kullanabilirsiniz.

Windows Live Messenger: Dünyanın en popüler ve yaygın anlık mesajlaşma programı ile arkadaşlarınızla çok kolay bir şekilde mesajlaşabilirsiniz.

Windows Live Mail: Tamamen Türkçe olan bu e-posta programı ile çok kolay bir şekilde mail hesaplarınızı kontrol edebilir, yeni e-postalar gönderebilir, imzalar oluşturarak mail adreslerinizin altında bu imzaları gösterebilirsiniz. Tüm email adreslerinizi bu küçük ama çok etkili e-posta yönetim programı ile kontrol edebilirsiniz.

Windows Live Writer: Bu program ile blog'unuza çok rahat bir şekilde herhangi bir internet tarayıcısı ile blog adresinize girmeden yazı ekleyebilirsiniz. Birçok popüler blog sitesi ile uyumlu çalışabilen bu program ile hesabınızı programa girin ve yazılarınızı masaüstünüzden göndermeye başlayın.

Windows Live Fotoğraf Galerisi: Live Space'inize fotoğraf yüklerken herhangi bir internet tarayıcısından adresinize girip fotoğraf yüklemektense bu küçük masaüstü programı ile bu işlemleri masaüstünüzden gerçekleştirebilirsiniz.

Windows Live Toolbar: Internet Explorer internet tarayıcınıza yerleşen bu araç çubuğu ile Live arama motoru üzerinden arama yapabileceksiniz.

Windows Live Oturum Açma Yardımcısı: Bu uygulama ile de Live hesabınızı çok kolay bir şekilde masaüstünüzden takip edebileceksiniz.

Windows Live için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
2 / 338,162
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP/Windows
Üretici:
Microsoft

Çeşitli Araçlar Popülerleri

 1. Adobe Flash Player
  Adobe Flash PlayerFlash Oynatma Aracı
 2. Unity Web Player
  Unity Web PlayerUnity 3D Web Oynatıcı
 3. Open Broadcaster Software - OBS
  Open Broadcaster Software - OBSCanlı Yayın Programı
 4. WiFi Password Decryptor
  WiFi Password DecryptorWiFi Şifre Çözücü
 5. Site Engelle
  Site Engelleİstenmeyen Sitelere Giriş Engelleme ve Yönlendirme Programı