Windows Repair

Windows Repair

2.6.0
Editör Puanı: 4/5
4

7 Kullanıcı: 4/5

4
Windows Repair

Windows Onarma Aracı

Can Çevrim Son güncelleme 3 yıl önce

Windows Repair bir Windows onarım aracıdır. Kayıt hataları ve dosya izinleri dışında Internet Explorer, Windows Update, Windows Firewall ve daha fazlasıyla ilgili hataları teker teker tarayarak onarır.

Aynı zamanda Windows Repair ile kullandığınız Windows'unuzu orjinal ayarlarına döndürebilirsiniz. Program hala yeni bir program ve günden güne geliştirilmeye devam ediyor. Programın içerisinde bir başlangıç rehberi bulunmakta ve yapmanız gerekenleri adım adım anlatıyor. Şu an için sadece İngilizce dil desteği var. Bu nedenle eğer istenenleri tam olarak anlamıyorsanız programı kullanmanızı önermiyorum.

 • Fahri
  3
  - Windows Repair 2.6.0 için Fahri dedi ki;

  Yukarda Fırat kardeşimizin dediği gibi bazı onaylanmış yayımcısı ve dijital imzası olan kimi dosyalarda bazen bilinmeyen yayımcı diye çıkabiliyor.Acaba imzası ile mi oynanmış yoksa Windows hatası mı bilmem!Bu programa gelince ise bazen ayarları ve dengeyi bozabiliyor ve hatalara neden olabiliyor.

 • Ziyaretçi
  Windows Repair 2.6.0 için Ziyaretçi dedi ki;

  program ücretlidir kesinlikle yaklaşmamanızı tavsiye ederim.. ü.lide olsa indiricem kardeşim dersen indir ama program ücretli olduğu halde 5 para değilde 1 tl bile etmez benden tavsiye size indirmeyin ve kurmayın.. yalan yanlışta yorum yazmayın derim... para tuzağı...

 • bursım
  5
  - Windows Repair 2.6.0 için bursım dedi ki;

  ucuz ve kullanımı çok kolay.ben yeni windows 10 indirmiştim. indirdikten sonra video oynatma, oyunlar vb. uygulamalarda ses ve görüntüde sorunlar oldu açılmadı ses çıkardı vs vs.
  bu programla hepsi düzeldi ne verileri kaybettim ne başka bir sıkıntı oluştu .hatta bir yandan bilgisayarı kullanmaya devam da edebiliyorsunuz.saatlerce beklememe gerek kalmadı.yeniden başlatmadım bile.

 • Fırat
  3
  - Windows Repair 2.6.0 için Fırat dedi ki;

  Bu dosya çok şüpheli bir durumu var!Çünkü bu dosyayı hem buradan hemde tweaking.com'a bağlanıp tıpatıp aynı sürüm,aynı dosya boyutunu indirdim fakat kurmak için çift tıklayınca her iki dosya da bazen Bilinmeyen Yayımcı diye kurulum penceresi açıyor ve ardından yine çift tıklayınca da bazen onaylanmış yayımcı adı çıkıyor.Bu dosyaya virüs mü bulaştırılmış yoksa imzası ile mi oynanmış,nedir?Çünkü dosya ile oynadıklarında dijital imzanın bozulduğunu okumuştum.

 • Ziyaretçi
  5
  - Windows Repair 2.6.0 için Ziyaretçi dedi ki;

  Wİndowsum 8.1 güncellemesi yapmıyordu, bu programı kurdum sorun halloldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum

Windows Repair için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
135 / 92,607
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Tweaking.com

Sistem Araçları Popülerleri

 1. Advanced SystemCare
  Advanced SystemCareSistem Temizleyici ve Hızlandırıcı
 2. Game Booster
  Game BoosterOyun Hızlandırma Programı
 3. CCleaner
  CCleanerSistem Bakım, Temizleme ve Optimizasyonu
 4. Clean Master
  Clean MasterBilgisayar Temizleme ve Hızlandırma Programı
 5. SlimDrivers
  SlimDriversSürücü Güncelleme Programı