7z

7z
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

7z, dosya sıkıştırma ve sıkıştırılmış dosyaları açma işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde yapabilen ücretsiz bir arşiv uygulamasıdır.

Windows 8 tablet ve bilgisayarlar için en iyi dosya sıkıştırma ve açma uygulaması WinZip'in ücretsiz alternatifi olarak gösterebileceğimiz 7z, 7z, ZIP, RAR, CAB, TAR ve ISO ve diğer arşiv dosyalarını başarılı bir şekilde açabiliyor ve arşivli dosyalarınızı dilediğiniz bir klasöre çıkartma imkanı veriyor.

Dosyalarınızı yüksek hızda arşivleyebilen aynı hızda da arşivden çıkarabilen 7z uygulaması son derece modern, sade ve herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir arayüz ile gelmekte. Uygulamayı ilk açtığınızda dosya ve klasörleriniz için arşivleme mi ve arşivden çıkarma mı işlemi uygulayacağınız soruluyor. Sonraki ekranda arşivlediğiniz veya arşivden çıkarılan dosya ve klasörleriniz için konum seçimi yapıyorsunuz. Dosyalarınız sıkıştırılırken alt bölüme konumlandırılmış bardan ilerleme durumunu görebiliyor, dilerseniz iptal edebiliyorsunuz.

7z Özellikleri:

  • Yüksek derecede sıkıştırma
  • Yüksek hızda sıkıştırma
  • Yüksek hızda açma
  • "*.zip", "*.7z", "*.bz2", "*.bzip2", "*.gz", "*.gzip", "*.tgz", "*.tar", "*.rar", "*.xz", "*.cab", "*.iso", "*.lzma", "*.cpio", "*.ar", "*.lzip", "*.lzop" formatları için arşivden çıkarma
  • "*.zip", "*.gz", "*.bz2", "*.7z", "*.xz", "*.iso", "*.lzma", "*.cpio", "*.ar", "*.lzip", "*.lzop", "*.lz4" formatında arşivleme

YORUMLAR