8bitMMO (windows)

8bitMMO

8bitMMO
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

8bitMMO, retro tarzında, kendi şehirlerinizi oluşturabileceğiniz bir MMO oyunudur.

8bitMMO, retro tarzına özlem duyanların beğenerek oynayacağı bir MMO oyunu. 14 yıllık bir geliştirme sürecinin ardından ortayan çıkan bu oyunda, kendi şehirlerinizi oluşturabileceğiniz gibi kale de inşa edebiliyorsunuz. Kendi şehrinizi yöneteceğiniz oyunda, oldukça eğleneceğinizi düşünüyorum. 

8bitMMO geliştirilmeye 2001 yılında başlandı. 650 bin kadar kullanıcıyla yoluna devam eden oyun için, oyuncuların katkıda bulabileceği nadir oyunlardan dersek yanılmış olmayız. Dile kolay 14 yılın ardından geliştirilme süreci tamamlanan bir MMO oyunundan bahsediyoruz. Steam üzerinden ulaşabileceğimiz oyunda, LawyerCats ile mücadeleden tutunda PvP'ye kadar birçok şeyi gerçekleştirebiliyoruz.  

Tamamen bilgisayar oyuncuları düşünülerek hazırlanan 8bitMMO'da amacımız şehir kurup onu yönetmeye çalışmak olacak. Karakterlerimizi de istediğimiz gibi özelleştirebiliyoruz. Çeşitli satın alma seçenekleri bulunsa da oyunda kesinlikle rekabette avantaj sağlatacak bir ürün bulunmuyor. Yeni bir fikriniz olduğunda da geliştirilerle irtibata geçip içerik ve özelliklerin geliştirilmesine siz de katkıda bulunabiliyorsunuz. 

Çocukken Lego'larla oynadığımız tarzda eğlenceli bir oyun arıyorsanız 8bitMMO'yu ücretsiz olarak indirip, hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Denemenizi mutlaka öneririm.

Minimum Tavsiye Edilen
İşletim sistemi Windows XP Windows 7
RAM 2 GB 2 GB
İşlemci Intel i3 işlemci Intel i5/i7 Core işlemci
Sabit Disk 200 MB kullanılabilir alan 200 MB kullanılabilir alan

YORUMLAR