Aberoth (windows)

Aberoth

Aberoth
ÜCRETSİZ
İndir 0.21 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aberoth ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir online rol yapma oyunudur

Aberoth dilerseniz internet tarayıcınız üzerinden, dilerseniz bilgisayarlarınıza indirerek oynayabileceğiniz MMORPG türünde bir online rol yapma oyunu.

Bilgisayarlarınızda tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG olan Aberoth 80'li yılların sonlarına doğru Commodore 64 ve Amiga bilgisayarlarda oynadığımız eski oyunlara benzeyen bir retro görünüme sahip. Oyundaki maceramıza bir zindanda tutsak olarak başlıyoruz. Bu ork zindanında oyuna başladığımızda herhangi bir eşyaya veya yeteneğe sahip değiliz. Zindandan kaçmayı denememizle oyuna ilk adımı atıyoruz. Kaçmayı başardıktan sonra geniş bir dünya keşfedilmek üzere bizi bekliyor. Oyundaki temel amacımız ise hayatta kalmak. Bu iş için farklı silah ve eşyaları toplamamız, yeni yetenekler öğrenmemiz gerekiyor.

Aberoth oyunculara geniş özgürlükler tanıyan bir oyun. Aberoth içerisinde dilerseniz diğer oyuncularlar birlikte savaşabiliyor ve güçlü düşmanları yenebiliyor, dilerseniz diğer oyunculara saldırarak onları yağmalayabiliyorsunuz. Oyundaki düşmanlarımız da tıpkı bizim gibi erden iksir ve büyülü eşyaları toplayarak kullanabiliyor. Oyunda yere düşen eşyalar hiç kaybolmamakta. Oyun içerisinde binalar inşa etmemize de izin veriliyor. Dilerseniz canavarları evcilleştirerek kendi hayvanınız yapabiliyorsunuz veya kendinizi bir canavara dönüştürerek bir canavar gibi savaşabiliyorsunuz.

Geniş bir açık dünyaya sahip olan Aberoth'u dilerseniz bilgisayarınıza indirerek, dilerseniz alternatif bağlantımızı kullanarak internet tarayıcınız üzerinden oynayabilirsiniz.

YORUMLAR