Absolver (windows)

Absolver

Absolver
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Absolver yakın mesafe dövüşleri konu alan bir dövüş oyunudur

Absolver heyecanlı, gerçek zamanlı dövüşlere katılmamıza imkan veren ve online olarak oynanabilen bir dövüş oyunu olarak tanımlanabilir.

Absolver'da alternatif bir dünyaya konuk oluyoruz ve kendimizi fantastik bir macera içerisinde buluyoruz. Çökmüş olan Adal İmparatorluğu'nun harabelerinde başladığımız macaramızda gözlerimizi açtığımızda bir maskeye sahip olduğumuzu fark ediyoruz. Bir ayinin silik hatıraları gözümüzde canlanırken Kılavuzlar tarafından haızrlanmış maskemizin açlık, susuzluk ve ölümden bizi koruduğunu öğreniyoruz. Buradaki amacımız ise teste katılarak Absolver adlı özel güçlere katılmaya değer bir dövüşçü olup olmadığımızı anlamak.

Absolver'da oyuncular dövüşçülerinin stilini kendileri belirleyebiliyorlar. Farklı savaş tekniklerinden birini seçebiliyor, kullanacağınız silahı belirleyebiliyor ve savaş destenizi ayarlayarak hangi saldırı dizisini takip edeceğinizi belirleyebiliyorsunuz.

Absolver içinde farklı PvP savaş alanlarının yanında diğer oyuncularlar birlikte ortak olarak düşmana karşı savaşacağınız PvE bölgeleri de bulunmakta. Güzel grafiklere sahip oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 bit işletim sistemi (Windows 7 ve üst versiyonları)

- Intel Core i7 950 veya AMD Phenom II X4 965 işlemci

- 4 GB RAM

- GeForce GTX 480 veya AMD Radeon HD 7850 ekran kartı

- DirectX 9.0

- 11 GB boş depoalama alanı

- İnternet bağlantısı

YORUMLAR