AddThis 4.0.3 (windows)

AddThis

AddThis
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AddThis, WordPress tabanlı web sitelerinize, içeriğinizi sosyal ağlarda paylaşmak için butonlar eklemenizi sağlar.

Blog sayfanıza eklediğiniz içeriklerin sosyal ağlarda paylaşılması, içeriklerin daha fazla okunması ve ziyaretçi kazanmanız açısından önemli bir yere sahiptir.

WordPress tabanlı web sitelerinize paylaş butonları eklemenizi sağlayan AddThis eklentisi, bu konuda en popüler eklentilerin zirvesinde yer alıyor. İçeriklerinizin paylaşılması, her geçen gün yeni ziyaretçilerin ve hatta takipçilerinizin oluşmasında büyük önemi bulunuyor. AddThis eklentisi de pek çok imleme servisi ve sosyal ağ sitelerini bünyesinde barındırarak, içeriklerinizi bu sitelerde paylaşmanızda yardımcı oluyor.

Eklentiyi kullanabilmek için  kurulum adımlarını tamamlayın ve sol taraftaki menüye eklenecek AddThis kontrol panelinden gerekli ayarları yapın. Bu ayarlar içinde; paylaşılacak siteler, paylaş düğmesinin konumu gibi temel ayarlar yer almaktadır.

Web sitenizin popülerliğini arttırmak için önemli bir yere sahip olan paylaşım işlemini, herhangi bir kod bilgisine ihtiyaç duymadan kolayca çözebileceğiniz Add This eklentisini kullanabilirsiniz.